skip to Main Content

Masło wiejskie – nowa odsłona masła extra OSM Piątnica

OSM Piątnica odświeżyła swój tradycyjny produkt – masło o wysokiej zawartości tłuszczu –  i wprowadziła do sprzedaży Masło wiejskie 83%. Ma ono wyjątkowo śmietankowy smak i jest w pełni naturalne.

Masło wiejskie 83% OSM Piątnica wytwarzane jest tylko z jednego składnika – najwyższej jakości śmietanki, która powstaje z mleka od lokalnych rolników z czystego ekologicznie obszaru „Zielonych Płuc Polski”. Dzięki ulepszonej recepturze i wyższej tłuszczowości produkt wyróżnia się wyśmienitym smakiem domowego masła i doskonale się rozsmarowuje.

 

Nowe, atrakcyjne opakowanie Masła wiejskiego 83% wyróżnia go na półce i pozwala konsumentom łatwo odnaleźć produkt ulubionej marki.

 

Z Piątnicy, no bo skąd!

Masło wiejskie 83% z Piątnicy to wyjątkowa propozycja dla wielbicieli tradycyjnego masła. Znana i rozpoznawalna marka, jaką jest OSM Piątnica gwarantuje jego najwyższą jakość – doskonały smak i prosty skład.

 

Każda nowość wprowadzana na rynek przez OSM Piątnica cieszy się dużym zainteresowaniem konsumentów, którzy chętnie sięgają po produkty zaufanej marki. Dzięki temu doskonale rotują one na sklepowej półce.

Więcej informacji na www.piatnica.com.pl

Back To Top