Mionetto Prosecco bio

Mionetto Prosecco bio z Henkell & CO – wytwarzane jest ze specjalnie wyselekcjonowanych winogron szczepu Glera, pochodzących wyłącznie z certyfikowanych upraw. Charakteryzuje je długo utrzymujący się perlage, który łączy delikatny aromat akacji ze zdecydowaną nutą dojrzałego jabłka, ananasa i pomarańczy. Złoty medalista w kategorii „z procentem” w konkursie Good Drink – debiuty 2018.


Good Drink, to konkurs, w którym wyłaniane są najciekawsze nowości dedykowany jest zakładom spożywczym z całej Polski, które dynamicznie przyczyniają się do rozwoju trendów na rynku napojowym.
Celem konkursu Good Drink – debiuty 2018 była promocja dobrych napojów oferowanych na polskim rynku oraz prezentacja najciekawszych rozwiązań w zakresie opakowania i sensoryki produktu. Arbitrzy skupili się również na innowacjach, zarówno w samym produkcie jak i jego opakowaniu. W czasach, kiedy moda dynamicznie ulega zmianom, to właśnie debiuty rynkowe są najlepsze z najlepszych. Pełne wyniki konkursu dostępne są na stronie www.goodcontest.pl