Netto z akcją dla pracowników ochrony zdrowia

Od czwartku, 29 października, we wszystkich placówkach Netto przywracamy 10-procentowy rabat dla pracowników ochrony zdrowia – informuje dyskonter. To odpowiedź sieci na drugą falę pandemii koronawirusa i chęć wyrażenia wdzięczności dla wspaniałej postawy osób, które stoją na pierwszej linii frontu walki z wirusem.

 

Przywrócenie 10-procentowego rabatu dla osób walczących z koronawirusem to reakcja sieci handlowej Netto na sytuację w kraju wywołaną jesienną falą zakażeń. Ze zniżki mogą skorzystać pracownicy ochrony zdrowia, robiąc zakupy we wszystkich placówkach Netto w godzinach 20-23 (a w sklepach zlokalizowanych w galeriach handlowych do ostatniej godziny otwarcia). Zniżka dotyczy wszystkich produktów, oprócz alkoholu i papierosów, a regulamin akcji dostępny jest w każdym sklepie Netto. Z rabatu można skorzystać od 29 października br., od godziny 20.

 

– Tak jak wiosną, na początku pandemii, chcemy w ten sposób wyrazić ogromną wdzięczność tym, którzy każdego dnia walczą ze skutkami pandemii i służą chorym – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Dlatego też, obserwując dynamicznie pogarszającą się sytuację, podjęliśmy decyzję o przywróceniu rabatu na zakupy w naszej sieci dla pracowników ochrony zdrowia. Zdajemy sobie sprawę, w jak trudnych warunkach te osoby pracują i na jakie ryzyko są narażone, wykonując swoje obowiązki w nadzwyczajnej sytuacji – dodaje.

 

Przywrócenie rabatu dla pracowników ochrony zdrowia to jeden z kolejnych kroków, na jakie zdecydowało się Netto w ostatnim czasie, obok wydłużenia pracy sklepów do godz. 23. Nowe godziny pracy placówek mają na celu usprawnienie zakupów odbywających się w obowiązującym reżimie sanitarnym (limity klientów) oraz zwiększenie bezpieczeństwa. Ponadto wydłużone godziny pracy umożliwią zrobienie zakupów osobom, które wykonują obowiązki zawodowe do późnych godzin wieczornych, m.in. pracownikom ochrony zdrowia.

 

W celu dodatkowego usprawnienia zakupów oraz zwiększenia bezpieczeństwa Netto przez cały czas umożliwia sprawdzanie natężenia ruchu w swoich sklepach. Jest to możliwe dzięki modułowi, znajdującemu się na podstronie „Znajdź sklep” na stronie internetowej dyskontera, który pokazuje przewidywaną liczbę przebywających w danym sklepie klientów, w każdej godzinie jego funkcjonowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każda osoba może z łatwością sprawdzić ruch w wybranej placówce i zaplanować bezpieczne zakupy, unikając tym samym godzin szczytu oraz oczekiwania w kolejce na wejście do sklepu.