Nowa akcja promocyjna od Sokołowa – piłkarskie gadżety i limitowane produkty

Na nadchodzący czas wielkich piłkarskich emocji, firma Sokołów przygotowała specjalną akcję promocyjną pod hasłem „Kibicuj z Sokołowem!”. W asortymencie pojawiły się limitowane wersje popularnych, sokołowskich przekąsek mięsnych: Kabanosów Polskich oraz Salami Chips Klasycznych. Dodatkowo, do opakowania Kabanosów Polskich oraz Foodbolówek i Kabanosków z linii Sokoliki zostały dołączone biało-czerwone tatuaże. W ramach akcji promocyjnej, hurtownie – w zależności od liczby zakupionych produktów promocyjnych – zyskają określoną nagrodę, w postaci piłkarskich gadżetów bądź oficjalnej piłki turnieju. Idealne dla kibiców gadżety otrzymają też klienci indywidualni, dokonujący zakupu o określonej wartości w sklepie internetowym Sokołów lub w sklepach firmowych Sokołów i Gzella.

Wyczekiwane przez kibiców europejskie rozgrywki piłkarskie startują już wkrótce. Firma Sokołów, wieloletni mecenas polskiego sportu, przygotowała na ten okres specjalną akcję promocyjną.

Sokołów od lat jest obecny w sportowym świecie, jako partner wielu wydarzeń oraz sponsor krajowych drużyn różnych dyscyplin. Wspieramy sportowców – zarówno tych zawodowych, jak i amatorów i zawsze jesteśmy blisko kibiców. Na nadchodzące tygodnie, pełne piłkarskich wrażeń, przygotowaliśmy działania promocyjne „Kibicuj z Sokołowem”, idealnie wpisujące się w klimat rozpoczynającego się święta fanów futbolu.

mówi Cezary Jasiński, Dyrektor ds. Marketingu w Sokołów S.A.

 

W kibicowaniu niezbędne są smaczne i pożywne przekąski, dlatego Sokołów oferuje limitowane wersje swoich popularnych i lubianych Kabanosów Polskich oraz Salami Chips Klasycznych, które dostępne są w okolicznościowych opakowaniach z biało-czerwonymi akcentami. W promocyjnych opakowaniach Kabanosów Polskich oraz Foobolówek i Kabanosków z dedykowanej dzieciom linii Sokoliki, znajdują się biało-czerwone tatuaże.

 

Sokołów przygotował również różnorodne gadżety, które otrzymać będą mogli zarówno klienci hurtowi, jak i detaliczni. W zależności od liczby zakupionych produktów biorących udział w akcji, hurtownie otrzymają flagi, kubki, koszulki bądź oficjalną piłkę turnieju. Klienci indywidualni, dokonujący zakupów w sklepie internetowym Sokołów bądź w sklepach firmowych Sokołów i Gzella, będą mogli otrzymać kubki, flagi i zawieszki zapachowe. Warunkiem jest dokonanie zakupów o określonej kwocie oraz zakup przynajmniej jednego promocyjnego produktu. Asortyment produktów promocyjnych jest szeroki i obejmuje: linię Kabanosów Międzynarodowych, Foodbolówki Sokoliki, Salami Chips (klasyczne i o smaku chili), Mini Snacki (pleśniowe i wędzone), Salamitki (wędzone i pleśniowe). Szczegóły akcji są dostępne na stronie https://sokolow.pl/aktualnosci/kibicuj-z-sokolowem.

 

Promocja rozpoczęła się  01.06.2021 roku i trwa do wyczerpania puli zapasów przewidzianej w ramach niniejszej Promocji, jednak nie później niż do dnia 12.07.2021 roku. Regulamin jest dostępny na stronach:

https://sokolow.pl/files/Mistrzowska_promocja.pdf

https://sokolow.pl/files/promocja_w_sklepie_stacjonarnym.pdf