Nowa kampania serków z OSM Piątnica

OSM Piątnica po raz kolejny rozpoczyna szeroką kampanię dedykowaną najlepszej przekąsce w ciągu dnia – serkom homogenizowanym. Wystartowała ona 1 października br. i obejmuje takie kanały jak telewizja, digital oraz social media. Piątnica promuje swoje serki homogenizowane hasłem: „najlepsze coś by się zjadło”. Emitowane w ramach kampanii materiały podkreślają wyjątkowość serków homogenizowanych Piątnicy – ponadczasowy smak i naturalny skład. Duży sukces sprzedażowy serków, które zostały bardzo dobrze przyjęte na rynku, oraz intensywna kampania promocyjna gwarantują zainteresowanie produktami, dlatego już teraz warto zadbać o ich dostępność i dobrą widoczność w punkcie sprzedaży.

 

Serki homogenizowane z Piątnicy są odpowiedzią na potrzeby konsumentów poszukujących smacznych produktów z prostym składem. Świetnie wpisały się one w aktualne trendy rynkowe, dając konsumentom możliwość sięgnięcia po ulubioną przekąskę w dowolnym momencie oraz miejscu. Od chwili wprowadzenia do oferty OSM Piątnica serki cieszą się olbrzymim zainteresowaniem klientów, którzy chętnie sięgają po nie w sklepach, co gwarantuje szybką rotację produktów.

 

Atrakcyjny asortyment gwarancją sukcesu sprzedażowego

 

Produkty OSM Piątnica od wielu lat doceniane są za wysoką jakość. Dystrybutorzy oraz właściciele punktów handlowych powinni więc zadbać o zapewnienie ich dostępności i widoczności na półce. Dobra ekspozycja w punktach sprzedaży gwarantuje zainteresowanie klientów sklepów i zwiększenie ich koszyka zakupowego.

 

Dodatkową zachętą dla konsumentów do sięgnięcia po produkt jest trwająca obecnie kampania promocyjna. OSM Piątnica wspiera sprzedaż serków homogenizowanych spotami w telewizji oraz na VOD, a także działaniami w digitalu i w social mediach.

Z Piątnicy, no bo skąd

 

Serki homogenizowane Piątnica powstają z najlepszych surowców będących podstawą czystego, naturalnego składu. Nie zawierają sztucznych dodatków ani aromatów. Są wartościową przekąską, która doskonale sprawdzi się o każdej porze dnia, kiedy pojawi się myśl „coś by się zjadło”.

 

Serki homogenizowane OSM Piątnica dostępne są w 4 wariantach smakowych: waniliowym, truskawkowym, straciatella oraz naturalnym, w 150-gramowych wygodnych opakowaniach.

 

Link do spotu promocyjnego serków homogenizowanych OSM Piątnica:

https://www.youtube.com/watch?v=LI_AnSRipIA