Nowe etykiety Nestlé Pure Life

Marka wody źródlanej Nestlé Pure Life po raz kolejny zaprasza najmłodszych do zabawy – tym razem do tropienia zwierząt w ich naturalnym środowisku na nowych, kolorowych etykietach z serii Tropiciele.

Kolorowe etykiety ze zwierzętami zamieszkującymi różnorodne zakątki świata, również tego podwodnego, zachęcają do poszukiwania dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku. Kangury, ośmiornice, egzotyczne ptaki to tylko jedne z niewielu postaci, których możemy szukać na nowych etykietach Nestlé Pure Life. Każda butelka skrywa ciekawostkę na temat wybranych zwierzaków, dzięki którym dzieci uczą się i pobudzają swoją ciekawość do dalszego poznawania i odkrywania świata.

 

Nowość dostępna jest w butelkach o dwóch pojemnościach 0,5L oraz 0,33L z wygodnymi, bezpiecznymi zakrętkami z „dzióbkiem”, dzięki czemu każde dziecko może samodzielnie odkrywać naturalną przyjemność z picia wody. Dodatkowo te ostatnie posiadają zakrętki w różnych kolorach – tak, by każdy mógł wybrać swój ulubiony.

 

„Misją marki Nestlé Pure Life jest zapewnianie prawidłowego nawodnienia całej rodzinie. Dzięki nowej serii Tropiciele chcemy do jak najczęstszego sięgania po wodę zachęcać najmłodszych, wykorzystując do tego zabawę z elementami edukacji. Nowe etykiety pomagają ćwiczyć dzieciom spostrzegawczość, a także uczyć się o różnych gatunkach zwierząt z całego świata i ich środowisku. Butelki są poręczne i lekkie, dzięki czemu mogą towarzyszyć dziecku w szkole czy na placu zabaw, idealnie zmieszczą się do plecaka czy torby”

– mówi Dorota Bud-Gusaim, brand manager marki Nestlé Pure Life.

 

Nestlé Pure Life przypomina także na swoich butelkach, że nadają się one w pełni do recyklingu. Są one bowiem wykonane z bezpiecznego plastiku PET, który może zostać ponownie przetworzony i wrócić do nas w postaci np. kurtki, zabawki, dywanika, plecaka czy nowej butelki. Jednak aby recykling był możliwy, najpierw butelkę PET należy opróżnić, zgnieść i wraz z zakrętką umieścić w żółtym koszu na tworzywa sztuczne i metale. Marka zachęca do uczenia dzieci o prawidłowej segregacji i recyklingu, który pozwala zmniejszać ilość odpadów na wysypiskach oraz chronić środowisko naturalne.

 

Woda źródlana Nestlé Pure Life posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w żywieniu dzieci powyżej pierwszego roku życia i kobiet w ciąży.