Nowe połączenia z pomarańczą – soki 100% od Tymbarku

Tymbark do swojej oferty wprowadził aż cztery nowe soki 100%, każdy z pomarańczą w roli głównej. Pomarańcza z mango, z grejpfrutem i z cytryną oraz pomarańcza z miąższem. To nowości, które uzupełniają gamę soków Tymbarku i wychodzą naprzeciw konsumentom poszukującym nie tylko zdrowych, wartościowych produktów, ale i nowych smaków.

Nowe sokowe propozycje Tymbarku skupiają się na pomarańczy – kultowym smaku soków 100%, jednak marka postanowiła połączyć ten klasyczny wariant z egzotycznymi owocami. Tak powstały nowe smaki:

 

  • Sok 100% Pomarańcza z Mango, czyli niezwykle lubianym i cieszącym się wciąż rosnącą popularnością owocem w segmencie produktów spożywczych;
  • Sok 100% Pomarańcza z Grejpfrutem – dwa owoce od lat sprawdzone osobno, teraz mają okazję zostać docenione przez konsumentów jako duet;
  • Sok 100% Pomarańcza z Cytryną – intrygujące połączenie wyrazistych cytrusów, również nieodkryte jeszcze dotąd przez konsumentów.

Dodatkowa nowość w portfolio Tymbarku to sok 100% Pomarańcza z miąższem. Smak dostępny i sprawdzony dotychczas w recepturze nektaru, teraz wprowadzony został w formule soku 100%.

 

Wszystkie smaki dostępne są w wygodnych kartonowych opakowaniach 1l – umożliwiających wylewanie soku do ostatniej kropli. Soczyste smaki i informacja o nowościach zostały dodatkowo podkreślone w oprawie graficznej.