Nowość HELIO Natura bez konserwantów

So Soft! to innowacyjna linia znanej i lubianej, polskiej marki HELIO, która jest odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby konsumentów, poszukujących wyjątkowo miękkich i soczystych suszonych owoców z naturalnie dobrym składem.

 

So Soft! HELIO Natura to jedyne takie! zdrowe przekąski, które wyróżniają się brakiem konserwantów i oryginalnym, naturalnie słodkim smakiem. So Soft! żurawina, morele, daktyle, figi i śliwki to wyjątkowo miękkie i soczyste, zupełnie nowej jakości owoce suszone HELIO Natura, które doskonale wpisują się w trendy zdrowego odżywiania!

 

So Soft! ŻURAWINA HELIO Natura

To pierwsza na rynku żurawina nasączona sokiem żurawinowym naturalnie z dobrym składem – bez dodatku konserwantów! So Soft! przekąska HELIO Natura zawiera aż 90% żurawiny suszonej i 10% soku żurawinowego.

 

So Soft! MORELE HELIO Natura

Soczyste MORELE suszone HELIO Natura nie zawierają żadnych konserwantów typowych w produkcji niektórych owoców suszonych, tj. dwutlenku siarki (E220) i kwasu sorbowego (E200), dlatego morele So Soft! są naturalnie w ciemnym kolorze. Co zaś wyróżniające dla linii So Soft! – są wyjątkowo mięsiste, miękkie i smaczne! 🙂

 

 

W nowej linii HELIO Natura znajdziemy też pyszne i zdrowe, naturalnie słodkie – jedyne takie! So Soft! DAKTYLE, FIGI i ŚLIWKI suszone miękkie owoce bez konserwantów.

 

Wszystkie oryginalne przekąski So Soft! HELIO Natura wyróżnia:

  • soczysta mięsistość
  • brak konserwantów
  • naturalnie słodki smak
  • wysoka zawartość błonnika
  • naturalnie ciemny kolor
  • długi termin przydatności
  • wygodne, apetyczne opakowanie

 

So Soft! to najnowsza odpowiedź HELIO na dzisiejsze potrzeby konsumentów, którzy w dobie rosnącej częstotliwości alergii i chorób cywilizacyjnych, tj. cukrzyca i otyłość, a także trwającej pandemii Covid- 19, stawiają na ZDROWE ODŻYWIANIE i zwracają coraz większą uwagę na jakość i skład kupowanej żywności. Dlatego zgodnie z duchem Slow Food, polska marka HELO proponuje nam na nadchodzący nowy rok- zupełnie nowe, naturalnie zdrowe, wyjątkowo miękkie i soczyste, doskonale uwodnione – najwyższej jakości owoce suszone bez konserwantów So Soft! HELIO Natura, które w codziennym planie dnia pomogą nam – naturalnie i ze smakiem – zadbać o zdrową dietę w 2021 roku!