Nowość – Herbatka na zimno Malina Granat od marki Herbapol

Herbapol-Lublin poszerzył portfolio herbatek typu cold brew o nowy smak, stanowiący połączenie ulubionej przez Polaków maliny z egzotycznym owocem granatu. Napoje cold brew to prosty i wygodny sposób na przyjemne owocowe orzeźwienie – do ich przygotowania wystarczy tylko zimna woda. Oprócz nowej herbatki konsumenci mają do wyboru jeszcze dwa smaki: Truskawkę z rabarbarem oraz Miętę z mango.

 

Produkty cold brew charakteryzują się innowacyjnym sposobem przyrządzania – przygotowuje się je przy użyciu zimnej wody. W okresie letnim stanowią ciekawe uzupełnienie oferty tradycyjnych herbatek owocowych.

 

Herbatki na zimno od marki Herbapol to specjalnie skomponowane mieszanki owoców i ziół, które – po zalaniu zimną wodą – już po kilku minutach gwarantują intensywne orzeźwienie i niezapomniany smak. Herbatki zapakowane są w oddzielne kopertki, co sprawia, że nadają się do przyrządzania zarówno w domu, jak i poza nim. Co więcej, nie zawierają cukru, dlatego stanowią świetną alternatywę dla słodkich napojów smakowych i są odpowiednie dla dzieci.

 

Wzbogacenie portfolio Herbapolu o kolejny wariant smakowy w tej kategorii herbatek jest odpowiedzią na trendy konsumenckie, m.in. związane ze zdrowym żywieniem i kontrolą spożycia cukru.

 

Cena rekomendowana za opakowanie (20 torebek) herbatki na zimno Herbapol wynosi 5,99 zł.

Zachęcamy do zapoznania się opisem nowości oraz pozostałych produktów z tej kategorii na: Herbatki owocowe na zimno | Herbapol Lublin

Produkty do nabycia m.in. w sklepie internetowym marki: Herbapol – Herbatki na zimno | Sklep Internetowy Herbapol (e-herbapol.com.pl)