Nowość: Piramidki Smaku Vegeta Natur

Vegeta nieustannie rozbudowuje swoje portfolio, oferując konsumentom innowacyjne rozwiązania. Tym razem do produktów z linii Vegeta Natur dołączyły Piramidki Smaku. To idealne kompozycje monoprzypraw, bez konserwantów, wzmacniaczy smaku i soli, zamknięte w wygodnych i łatwych w użyciu piramidkach. Sprawdzą się doskonale podczas przygotowywania najpopularniejszym zup – jarzynowej, pomidorowej i rosołu, zapewniając im wyśmienity smak, inspirowany naturą.

 

 Zupy odgrywają ważną rolę w diecie, królując na naszych stołach niemal każdego dnia. Pośród wielu rodzajów wyróżniają się trzy najpopularniejsze – rosół, pomidorowa i jarzynowa.

 

Nowe Piramidki Smaku Vegeta Natur to trzy idealnie przygotowane kompozycje monoprzypraw, przeznaczone do doprawienia zup. Pasują doskonale do ulubionych zup Polaków – pomidorowej, jarzynowej i rosołu, podkreślając ich aromat i pyszny smak. Są wygodne i proste w użyciu, dzięki zamknięciu ich w szczelnej piramidce. Dzieki temu pozwalają na łatwe i szybkie usunięcie przypraw po ugotowaniu. Co ważne, nowe Piramidki Smaku Vegeta Natur zostały przygotowane w 100% z naturalnych składników – suszonych warzyw i idealnie dobranej porcji ziół oraz przypraw. Nie zawierają konserwantów, wzmacniaczy smaku ani soli.

 

W nowej ofercie Vegeta Natur znajdują się:

  • Piramidka Smaku do rosołu
  • Piramidka Smaku do zupy pomidorowej
  • Piramidka Smaku do zupy jarzynowej

Produkty, które poszerzają portfolio Vegety są dostępne w kartonowym pudełeczku mieszczącym sześć piramidek z przyprawami. Dzięki wprowadzeniu do swojej oferty unikalnego produktu, producent chce podzielić się z konsumentami sekretem na udane danie oraz zachęcić ich do osiągania sukcesów na polu kulinarnym.