Nowość w ofercie smakowej Żywiec Zdrój

Na rynku pojawiła się nowość w ofercie smakowej od Żywiec Zdrój – Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU. Produkt ten to połączenie krystalicznej, górskiej wody źródlanej z naturalnymi aromatami, bez cukru i kalorii. Nowość skierowana jest do osób poszukujących produktów o wyrazistym, słodkim smaku, a jednocześnie wybierających produkty bez kalorii. Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU dostępny jest w regularnej sprzedaży w trzech wariantach smakowych – truskawki, cytryny i arbuza.

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU to wyjątkowe połączenie krystalicznej, górskiej wody źródlanej z orzeźwiającą nutą owoców. Dodatek naturalnych, owocowych aromatów zapewnia jej orzeźwiający charakter, którym można się cieszyć bez wyrzutów sumienia – nowe warianty smakowe Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU nie zawierają cukru i są produktami bez kalorii. Napoje Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CURKU, uzupełniające niskokaloryczną ofertę marki, dostępne są w trzech wariantach smakowych – truskawki, cytryny i arbuza. Truskawka i cytryna to popularne i lubiane przez Polaków owoce, których poszukują na sklepowej półce. Arbuz z kolei to idealna propozycja smakowa na letni sezon. Produkty z nutą owoców ZERO CUKRU są dostępne w szerokiej dystrybucji w całej Polsce od kwietnia 2020 roku.

 

Uzupełnienie oferty Żywiec Zdrój Z nutą owoców o wariant ZERO CUKRU to kolejne, po wprowadzeniu wariantów z dodatkiem substancji słodzącej z liści stewii, wyjście naprzeciw osobom, które nie chcą rezygnować z produktów o intensywnym, owocowym, orzeźwiającym smaku, a jednocześnie chcąc zadbać o siebie, sięgają po produkty całkowicie pozbawione kalorii. Wariant ZERO CUKRU to produkt dopasowany do ich potrzeb – o słodkim smaku, zawierający wyłącznie naturalne aromaty, a przy tym niezawierający cukru, kalorii, konserwantów, barwników czy sztucznych aromatów. Produkty Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU mogą stanowić alternatywę dla napojów regularnie słodzonych i stanowić swoisty pomost w przejściu do picia wody. Osoby, które poszukują produktów ze smakiem, ale całkowicie pozbawionych cukru czy substancji słodzących mogą sięgnąć po pierwszy w ofercie Żywiec Zdrój produkt BIO – Essence (połączenie naturalnej wody mineralnej, soku z cytryny z rolnictwa ekologicznego i wyłącznie naturalnych aromatów w wersji niegazowanej) bądź Sparkles (połączenie wody gazowanej, naturalnych aromatów oraz soku z cytryny), a także tegoroczną nowość w ofercie marki – Żywiec Zdrój Mocny Gaz i nuta smaku (połączenie wody gazowanej i naturalnych owocowych aromatów).