Nowości AGNESI w ofercie NORTH COAST

NORTH COAST, największy w Polsce dystrybutor włoskich produktów premium, rozszerzył swoją ofertę o nowe smaki tradycyjnej pasty pesto znanej na całym świecie kultowej marki AGNESI.

NORTH COAST z włoskim producentem AGNESI współpracuje blisko 30 lat. To jeden z pierwszych i największych dostawców tego dystrybutora. Producent znany jest na świecie przede wszystkim ze świetnych jakościowo makaronów, ale także wysublimowanych dodatków, dzięki którym szybko i bez wysiłku można wyczarować w domu smaki słonecznej Italii. Teraz NORTH COAST proponuje od AGNESI nowości – dwa rodzaje pysznej pasty pesto: Pesto z karczochów i Pesto z bakłażana.

 

Pesto z karczocha AGNESI powstaje ze świeżych karczochów, które bez pośpiechu dojrzewają w ciepłych promieniach włoskiego słońca. Dokładnie zmiksowane i połączone z Olio di Olive Extra Vergine przyjmują idealnie gładką  konsystencję do smarowania, a jednocześnie świetnie łączącą się z innymi składnikami potraw.

 

Pesto z bakłażana wytwarzane jest zgodnie z tradycyjną recepturą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Powstaje z wyselekcjonowanych bakłażanów z dodatkiem oryginalnego włoskiego sera Grana Padano, który dodaje paście wyrazistości śródziemnomorskich dań.

 

Nowe smaki pesto AGNESI  to doskonała propozycja na wyrafinowany i smaczny obiad dla najbardziej wybrednych smakoszy, który przygotujesz w kilkanaście minut. Pesto sprawdzi się jako dodatek do makaronów, gnocchi, pizzy, pieczywa, tostów, czy focaccii.