Nowości w portfolio marki Żywiec Zdrój

W kwietniu br. na półkach sklepowych pojawiły się wody gazowane Żywiec Zdrój w odświeżonej szacie graficznej. Zmienione zostały etykiety produktów, by jeszcze bardziej podkreślić kluczowe benefity obu wariantów gazowanych – natychmiastowe orzeźwienie w wariancie Mocny Gaz i delikatnie orzeźwienie w wersji Lekko Gazowana. Ponadto oferta Żywiec Zdrój została również rozbudowana o napoje – Żywiec Zdrój Mocny Gaz i nuta smaku, czyli połączenie tylko dwóch rodzajów składników: wody gazowanej i naturalnych, owocowych aromatów. Innowacyjny produkt w kategorii gazowanych napojów niezawierających cukru i kalorii jest skierowany do osób ceniących sobie zdrowy styl życia. Produkty są dostępne na rynku od kwietnia 2020 roku.

 

Krystaliczna woda gazowana Żywiec Zdrój jest  dostępna w dwóch wariantach, różniących się od siebie poziomem nagazowania – Mocny Gaz i Lekko Gazowana. Żywiec Zdrój Mocny Gaz skierowany jest do konsumentów poszukujących natychmiastowego i maksymalnego orzeźwienia, natomiast wariant Lekko Gazowany powstał z myślą o osobach poszukujących na co dzień delikatnego i przyjemnego sposobu na orzeźwienie i jednocześnie nawodnienie organizmu.

 

W 2020 roku zmieniona została nazwa wariantu lekko gazowanego na Żywiec Zdrój Lekko Gazowana, a także odświeżona została szata graficzna obu wariantów wody gazowanej, aby jeszcze bardziej podkreślić ich kluczowe benefity: maksymalne orzeźwienie w przypadku Mocnego Gazu oraz delikatne orzeźwienie w przypadku wariantu Lekko Gazowana, a także wyraźnie odróżnić oba warianty od siebie.

 

Ponadto w ofercie Żywiec Zdrój pojawiły się nowe napoje. Żywiec Zdój Mocny Gaz i nuta smaku to produkty z innowacyjnej kategorii na rynku napojów gazowanych, skierowane do osób ceniących zdrowy styl życia, które zwracają uwagę na skład produktu i jego wartości odżywcze, wybierając prosty skład, bez cukru, słodzików, konserwantów i sztucznych składników. Nowe produkty to maksymalnie orzeźwiające połączenie krystalicznej, mocno gazowanej wody i smakowej kombinacji naturalnych, owocowych nut smakowych. Żywiec Zdrój Mocny Gaz i nuta smaku jest dostępny od kwietnia br. w trzech wariantach smakowych: cytryny – mięty, marakui – limonki (w pojemności 0,5l oraz 1,5l) oraz grejpfruta – pomarańczy (w pojemności 1,5l).