Nowy, dyskotekowy spot Captain Jack

Rusza nowa platforma komunikacyjna marki Captain Jack, której zwiastunem jest spot reklamowy „Kapitalna Impreza”. Piwo o smaku rumu patronuje zabawie w stylu, jaki znamy z czasów sprzed epidemii – nie tylko na kameralnej domówce, ale także podczas pełnej wrażeń podróży po mieście i nocnych klubach.

 

 

Mimo zniesienia wielu obostrzeń spowodowanych epidemią, życie jeszcze nie całkiem wróciło do normy. Dotyczy to m.in. sposobów spędzania wolnego czasu – do imprez wciąż podchodzimy z dużą dozą ostrożności ( i słusznie!), a jednocześnie kluby nocne i dyskoteki pozostają zamknięte.

 

 

W tej sytuacji nowy spot Captain Jack można potraktować zarówno jako przypomnienie szalonych imprez sprzed kilku miesięcy, którym towarzyszyło piwo o smaku rumu, jak i zapowiedź tego, co dopiero nadejdzie. W „Kapitalnej imprezie” piracka marka zabiera młodych ludzi na poszukiwanie przygody i otwiera drzwi do miejsc, gdzie można liczyć na dobrą zabawę. Zawadiacka papuga, znana z etykiety, jest przewodnikiem w podróży zapoczątkowanej na kameralnej domówce, a zakończonej w klubie, po mieście pełnym rozrywek i labiryncie atrakcji.

 

 

 

 

Po wielu tygodniach ograniczeń jesteśmy spragnieni normalności i swobodnych kontaktów z innymi ludźmi, tęsknimy za naszymi dawnymi nawykami. Nowa reklama Captain Jack pokazuje to, co – mamy nadzieję – niedługo powróci, czyli wspólne wyjścia w gronie przyjaciół, pełne niezapomnianych wrażeń, radości i beztroski. Wierzymy, że nasza papuga rozkręci jeszcze wiele kapitalnych imprez, nieraz zainspiruje miłośników dobrej zabawy i pomoże odnaleźć niejeden skarb – mówi Izabela Ciupińska, odpowiedzialna za markę w Kompanii Piwowarskiej.

 

Spot „Kapitalna impreza” miał swoją premierę 1 sierpnia i jest elementem nowej platformy komunikacyjnej Captain Jack. Jego emisja w kanałach TV będzie dodatkowo wspierana za pośrednictwem kanałów social media, platform VOD oraz Spotify.