Odkryj nowy, letni smak z linii Żubrówka Fresh ŻU

Koneserzy linii Fresh ŻU od Żubrówki Bison Grass mają kolejny powód do zadowolenia. Do rodziny smaków, które podbiły podniebienia pełnoletnich konsumentów ceniących owocowe doznania – dołączyła Juicy ŻU Wiśnia z Limonką. Unikalne połączenie trawy żubrowej z soczystym dodatkiem kultowych owoców będzie doskonałym wyborem podczas letnich spotkań.

Juicy ŻU Wiśnia z limonką to fascynujące połączenie dwóch ikonicznych smaków – soczystej wiśni i kwaśnej limonki, które harmonijnie współgrają, tworząc unikalny, orzeźwiający produkt. Nowość od Żubrówki zaprasza do eksploracji nowych horyzontów smakowych, podbijając serca zarówno koneserów, jak i poszukiwaczy nowych doznań.

„Juicy ŻU Wiśnia z limonką to kolejny krok w nieustannym rozwoju Żubrówki, który wzbogaca naszą markę i linię Fresh ŻU o letnie, ekscytujące doznania smakowe, odpowiadając na aktualne trendy i oczekiwania naszych konsumentów”

– mówi przedstawiciel marki Żubrówka.

 

Orzeźwiająca limonka spotyka słodycz wiśni, tworząc niepowtarzalną mieszankę, która doskonale sprawdzi się zarówno w shotach, jak i jako składnik oryginalnych drinków. Juicy ŻU Wiśnia z limonką to propozycja dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wyrafinowany smak, ale także niebanalne połączenie.

 

Propozycja podania Juicy ŻU w formie drinka:

– 60 ml Juicy ŻU

– 140 ml gazowanego napoju cytrynowego

– 1/4 limonki do przystrojenia

 

Wprowadzenie nowego smaku wsparte zostało materiałami POS i specjalnymi ekspozycjami w sklepach w strefach z alkoholem. Ponadto przygotowano aktywności PR.

 

Wszystkie warianty z linii Fresh ŻU o zawartości 30% alkoholu są dostępne w sprzedaży w wybranych punktach, w butelkach o pojemności 90 ml, 200 ml i 500 ml. Oprócz nowego smaku Wiśnia z limonką dostępne są: Kwaśne Jabłko, Orzeźwiająca Mięta, Kwaśna Cytryna.