OSM Piątnica powraca ze śpiewającą kampanią napojów roślinnych

OSM Piątnica wprowadza do oferty napojów roślinnych nowy wariant – migdałowy. Pojawieniu się nowości towarzyszyć będzie kampania reklamowa realizowana od 14 kwietnia do 21 maja 2023 r. Spoty promujące produkty Piątnicy Roślinnej emitowane będą w TV, digitalu oraz w mediach społecznościowych. Celem kampanii „Roślinna po naszemu, spróbuj po swojemu” jest podkreślenie ich pysznego smaku, różnorodności zastosowań, a także – zachęta do ich wypróbowania!  

Napoje Piątnicy Roślinnej mają wszystko co najlepsze: doskonały smak z wyczuwalnymi nutami głównych składników, idealną konsystencję, a także naturalny skład. Dostępne są w 2 wariantach: owsiane i migdałowe, w charakterystycznej butelce z rączką, która zapewnia wygodę używania i świeżość prosto z lodówki – no bo skąd!

Roślinna po naszemu, spróbuj po swojemu!

Nowością w ofercie Piątnicy jest Napój roślinny migdałowy, który charakteryzuje się kremową konsystencją i delikatnym smakiem z wyczuwalną nutą prażonych migdałów. Znakomicie sprawdzi się do przygotowania porannej kawy, owsianki, chrupiących gofrów czy naleśników.

 

Napój owsiany Piątnicy Roślinnej wyróżnia się wyjątkowym smakiem i subtelnym aromatem. Doskonale pasuje do musli, kawy, smoothie, ale można go pić także prosto ze szklanki! Zawarty w napoju owies jest źródłem błonnika oraz wielu ważnych składników odżywczych, jak wapń, magnez czy żelazo.

Intensywne wsparcie gwarancją zainteresowania konsumentów

Napoje roślinne z Piątnicy zyskały już popularność i rozpoznawalność, o czym świadczy fakt, że Piątnica Roślinna została wybrana Najlepszą Nową Marką Roślinną 2022 w plebiscycie RoślinnieJemy. Najwyższą jakość produktów gwarantuje Piątnica – marka ciesząca się olbrzymim zaufaniem i lojalnością konsumentów. Zaplanowana od 14 kwietnia br. kampania, realizowana w telewizji i digitalu, zapewni szerokie dotarcie z komunikatem i jest dodatkową gwarancją zainteresowania konsumentów oraz rotacji produktów na półce. Warto więc już dziś zadbać o obecność Piątnicy Roślinnej w sklepowej lodówce!

 

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=FUsvMn2clY0