Otwarcie sklepu Żabka w Wodzisławiu Śląskim

Sklep w Galerii Karuzela to jedenasty lokal sieci Żabka, który mieści się na terenie centrum handlowego Karuzela. Znajduje się w pobliżu dworca PKS, parkingu i dwóch targowisk.

 

Wyniki poprzednio otwartych punktów sieci Żabka w podobnych lokalizacjach potwierdziły, że format naszych sklepów bardzo dobrze sprawdza się na terenie centrów handlowych. Szeroki pakiet usług oraz oferta ciepłych przekąsek i gorących napojów, możliwych do kupienia na wynos w strefie Żabka Cafe, stanowią duże udogodnienie dla zabieganych klientów, pracowników oraz podróżnych – mówi Agata Michalska, manager ds. ekspansji w centrach handlowych.

 

Sklep Żabka o powierzchni ponad 100 m2 zlokalizowany jest pomiędzy salonami: Martes Sport i Deichmann. Asortyment nowego punktu to przede wszystkim produkty znanych  marek, ale także szeroka gama szybkich przekąsek, dań gotowych do podgrzania na miejscu czy kawa na wynos. Klienci odwiedzający sklep w dniu otwarcia tj. 31 stycznia br., mieli okazję skorzystać z przygotowanej oferty promocyjnej obejmującej m.in. świeże kanapki i soki.

 

źródło: informacja prasowa Żabka Polska