Owsiana Przekąska NESVITA – nowy format przekąski dla dorosłych. Na spokojnie. Zjedz i działaj.

Marka NESVITA wprowadza na rynek nowy, pożywny rodzaj przekąski dla dorosłych. Owsiana Przekąska NESVITA to połączenie płatków owsianych, owoców oraz wartościowych dodatków, zamknięte w szklanym słoiczku. Produkt jest dostępny w trzech wariantach smakowych i doskonale sprawdzi się jako gotowa propozycja na drugie śniadanie czy przekąska podczas intensywnego dnia.

Polacy chętnie sięgają po przekąski, jednak często są to produkty o niskiej wartości odżywczej. Owsiana Przekąska NESVITA to idealna alternatywa, która jest źródłem błonnika i nie zawiera dodatku cukru[1], a dodatkowo łączy w sobie wygodę, smak i przyjemność jedzenia.

 

W każdym słoiczku Owsianej Przekąski NESVITA znajdują się duże płatki owsiane, pyszne owoce i wartościowe dodatki – w zależności od wariantu smakowego może być to siemię lniane, płatki kokosa czy quinoa. Odpowiednia kompozycja składników i gęsta konsystencja przekąski zapewniają przyjemność z jedzenia, a sposób spożycia – na spokojnie, łyżeczka po łyżeczce, pomaga spojrzeć z dystansem na otoczenie. Nowość idealnie sprawdzi się jako propozycja na drugie śniadanie, przekąska w pracy lub w domu. Dzięki wygodnemu opakowaniu Owsianą Przekąskę można w łatwy sposób zabrać ze sobą wszędzie – aby w dowolnym momencie móc cieszyć się smaczną, wartościową przekąską i pozwolić sobie na chwilę przerwy podczas aktywnego dnia.

Owsiana Przekąska NESVITA to produkt, który nie tylko jest doskonałą alternatywą dla słonych i słodkich przekąsek, ale także pozwala na moment wyciszenia w ciągu dnia, ponieważ naszą owsiankę konsumuje się „na spokojnie”. Przerwa z Owsianą Przekąską NESVITA może być dla nas wartościową chwilą na uspokojenie myśli podczas codziennych, intensywnych aktywności oraz inspiracją do dalszego działania”

– podkreśla Katarzyna Grzesiuk, Product Manager NESVITA, Nestlé Polska.

 

Nowości NESVITA towarzyszy hasło „Na spokojnie. Zjedz i działaj”, które nawiązuje do uważnego spożywania posiłku i czerpania przyjemności z trwającej przerwy. W myśl tej idei marka realizuje także swoją kampanię digital oraz outdoor. Do emisji trafił spot z dominującym motywem kłosów owsa, które nie tylko podkreślają kluczowy składnik produktu, ale także nawiązują do znaczenia wyciszającego rytuału.

 

Owsiana Przekąska NESVITA jest dostępna w trzech wariantach smakowych: mango-kokos, truskawka-wanilia i figa-siemię lniane, a każdy z nich został zapakowany w słoiczek pochodzący w 20% ze szkła z recyklingu. Konsumenci mogą znaleźć produkty w sprzedaży stacjonarnej oraz online.

[1] Zawiera tylko naturalnie występujące cukry.