Pierwszy ALDI na Pomorzu otwiera się w Ustce

Już 26 sierpnia o godzinie 600 swoje drzwi dla klientów po raz pierwszy otworzy nowy sklep ALDI w Ustce. Będzie to pierwszy sklep sieci w mieście i jednocześnie pierwszy sklep ALDI na Pomorzu. Sklep będzie się mieścił przy ul. Ogrodowej 1. Z okazji otwarcia zaplanowanych zostało wiele atrakcji m.in. degustacje, festiwal grillowy, a także specjalne promocje sięgające nawet 41%. Łączna powierzchnia nowego sklepu wyniesie 1370 m2.

 

Otwarcie pierwszego sklepu ALDI na Pomorzu to dla nas wielka radość. Cieszymy się, że zaznaczamy naszą obecność w regionach, w których dotychczas ALDI nie było obecne i, że z ofertą będziemy mogli docierać do klientów, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać produktów naszej marki. Wierzymy, że ALDI spotka się tu z entuzjastycznym przyjęciem, stając się ulubionym sklepem klientów zarówno ze względu na jakość asortymentu, jak i komfort zakupów – mówi Bartosz Jędrzejewski, kierownik sprzedaży ALDI Polska.

 

 

Podczas dwóch dni świętowania, od 26 do 27 sierpnia, klienci ALDI skorzystać będą mogli z licznych atrakcji i wielu promocji. Na dzień otwarcia zaplanowany został festiwal grillowy, podczas którego każdy, kto zgłosi się z paragonem będzie mógł skosztować m.in. wyróżnionych w Wielkim Teście ALDI Kiełbasek Norymberskich. W czwartek natomiast paragony wymienić będzie można na kawę lub herbatę i słodki poczęstunek.

 

 

 

Otwarcie sklepu to także okazja do degustacji produktów świeżych oraz produktów marek własnych ALDI. Klienci będą mieli również możliwość skorzystania ze specjalnych promocji, którymi objętych zostanie aż 200 produktów. Zaplanowana została też promocja na artykuły dla domu, ogrodu i na wakacje. Rabat sięgał będzie nawet 41%. W trakcie otwarcia promocją objęte zostaną również produkty marek własnych, oceniane przez klientów w Wielkim Teście Produktów ALDI.

 

 

 

Pierwszy sklep ALDI w Ustce zbudowany został zgodnie z nowym konceptem wizualnym, który jest bardziej intuicyjny. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sieć zadbała o oznaczenia umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów sieci. Znalazły się tu również pokój dla matki z dzieckiem oraz toaleta.  Łączna powierzchnia nowego sklepu wynosi ok. 1370 m2.

 

 

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 – 18:00. Przy sklepie znajdzie się parking z 53 miejscami parkingowymi, w tym z miejscem dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Na potrzeby nowego sklepu sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.