Podaj dalej dobre słowo z Tymbarkiem!

Ważne turnieje piłkarskie często jednoczą kibiców wokół pozytywnych emocji. W nowym spocie promującym Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, Tymbark podkreśla, jakie znaczenie ma pozytywne wsparcie i siła dobrych słów dla dzieci w ich piłkarskiej pasji!

Główną bohaterką spotu jest Emilia Michalak, finalistka XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, która ze swoją drużyną w 2019 roku wywalczyła 8. miejsce w kategorii U-12 podczas finału ogólnopolskiego rozgrywek. Obecnie zawodniczka juniorskiej kobiecej drużyny GKS Górnik Łęczna. W reklamie wystąpili także inni uczestnicy Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

 

Kampania Tymbarku prezentuje drogę z podwórka na stadion i różne sytuacje, jakie spotykają na niej  dzieci, które marzą o piłkarskiej przygodzie. We wszystkich tych momentach kluczowe znaczenie ma dobre słowo. Doping to nie tylko okrzyki kibiców stadionach – to każda pozytywna motywacja, która płynie z najbliższego otoczenia. To wsparcie w gorszych chwilach czy zapewnienie „damy radę”.  Pozornie drobne gesty mają ogromne znaczenie na drodze do spełnienia marzeń.

 

Przekazanie dobrego słowa to gest, który jest także bliski każdemu, kto kiedykolwiek odkrył pozytywne hasło pod kapslem Tymbarku i… podał je dalej!  Dlatego w finałowej scenie spotu wsparcie niesie właśnie tekst z kapsla Tymbarku.

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” od ponad 20 lat promuje i rozwija kobiecą piłkę nożną – ponieważ 30% uczestników rozgrywek stanowią właśnie dziewczęta.  Jedną z uczestniczek Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” jest Paulina Dudek zwyciężczyni i najlepsza zawodniczka VII edycji Turnieju, obecnie zawodniczka reprezentacji Polski, francuskiego klubu Paris Saint – Germain, która w 2020 roku została wybraną najlepszą piłkarką w Polsce. Warto podkreślić, że w kobiecej reprezentacji Polski gra wiele zawodniczek, które mają za sobą uczestnictwo w Turnieju. W kwietniowym meczu Polska – Szwecja w składzie polskiej reprezentacji zagrało aż 5  z nich. Już niedługo wielkie piłkarskie emocje czekają nas wszystkich podczas Mistrzostw Europy 2020. To doskonały czas, by przypomnieć, że w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, zagrało już ponad 60 reprezentantów Polski różnych kategorii wiekowych. Wśród piłkarzy powołanych na Euro2020 jest aż 8 uczestników Turnieju. To m.in. Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński, Jakub Moder czy Tomasz Kędziora.

 

Spot emitowany jest w telewizji oraz na VOD i w social mediach. Pojawi się również w przerwach meczy Mistrzostw Europy 2020.

 

Zobacz i podaj dalej dobre słowo! https://youtu.be/NlkE0aqUzLw