Powiedz to sercem… Słodycze Wawel na Dzień Matki

Dzień Matki to idealny moment, aby okazać wdzięczność za troskę i miłość swojej mamie. Warto już teraz pomyśleć o słodkim prezencie, który zostanie wręczony 26 maja. Idealnym pomysłem z pewnością będzie elegancka bombonierka w kształcie diamentowego serca z rozpływającymi się w ustach czekoladkami nadziewanymi Choco marki Wawel. Prezent można uzupełnić czekoladą lub tradycyjnymi czekoladkami – bo nasze kochane mamy zasługują na wszystko, co najlepsze!

Powiedz to sercem – oryginalna puszka w kształcie serca

Słodkie prezenty to sposób, aby powiedzieć bliskiej osobie: kocham czy dziękuję. W tym roku Wawel poleca na Dzień Matki m.in. elegancką puszkę serce, której oryginalny kształt jest inspirowany diamentem. W środku znajdują się pyszne czekoladki nadziewane Choco o  przyjemnie kremowym czekoladowym wnętrzu, oblane wyśmienitą czekoladą Wawel. Puszka serce dostępna jest w dwóch kolorach – głębokiej czerwieni i szlachetnego złota – w mniejszej (55 g) i większej  (110 g) wersji. To doskonały podarunek dla ukochanej mamy.

Klasyka w nowej odsłonie

Dla tych mam, które są miłośniczkami tradycyjnych smaków, Wawel poleca znane od pokoleń klasyczne bombonierki 330 g z kultowymi czekoladkami: Malaga, Tiki Taki, Kasztanki lub Tiramisu. Czekoladki te dostępne są również w kolorowej bombonierce z całą kolekcją trzech kultowych czekoladek z Wawelu. W środku znajduje się trio kultowych smaków: Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, estetycznie ułożonych w rządkach. Nie trzeba wybierać już jednej ulubionej czekoladki, teraz wszystkie są w jednym opakowaniu!

 

Wśród słodkich pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki znalazła się również nowa bombonierka z czekoladkami nadziewanymi Wiśniówka 185 g, które skrywają aromatyczny wiśniowy krem z delikatną nutą inspirowaną znaną nalewką. Drugą propozycją jest, również inspirowana nalewką, bombonierka z czekoladkami Cytrynówka 185 g, w której znajdują się czekoladki nadziewane o słodkiej, lekko kwaśnej, kremowej konsystencji, oblane ciemną czekoladą Wawel. Oba smaki nowych czekoladek w bombonierkach to niezwykle przyjemna, sentymentalna podróż w czasie.

Królewska jakość słodkości z Wawelu

Duża czekolada nadziewana Malina z Różą 275 g to połączenie delikatnej dzikiej róży z puszystą śmietankową masą z drobinkami słodkiej maliny. Została zapakowana w delikatny różowy kartonik prezentowy z motywem serca. Idealna na słodki prezent dla bliskiej osoby!

 

Jako pyszny upominek sprawdzi się także Królewskie Mleczko, czyli lekka puszysta pianka, oblana ciemną czekoladą Wawel, w charakterystycznym okrągłym kształcie. Dostępne jest w dwóch wariantach smakowych: Waniliowym oraz Śmietankowym. Atrakcyjne motywy i piękne wykończenia na charakterystycznym różowym opakowaniu sprawiają, że Królewskie Mleczko z Wawelu to wyjątkowy  pomysł na subtelny prezent dla mamy.

 

Oferta Okazjonalna marki Wawel to wachlarz słodkich propozycji w pięknych, prezentowych opakowaniach. Słodycze Wawel są tworzone z najwyższą starannością, w oparciu o krótki i dobry skład, z wykorzystaniem surowców ze sprawdzonych źródeł, dając gwarancję smaku i jakości na poziomie Level Wawel.