skip to Main Content
Poznaj Nowy Wariant Pianek Ptasie Mleczko® W Limitowanej, Jesiennej Edycji

Poznaj nowy wariant pianek Ptasie Mleczko® w limitowanej, jesiennej edycji

Pyszna, niebiańsko lekka pianka o smaku orzecha laskowego i oryginalna wedlowska czekolada. Od teraz to wyjątkowe połączenie dostępne będzie jako jesienna edycja pianek Ptasie Mleczko® Orzech Laskowy, która idealnie dopełni czas z bliskimi na co dzień i pozwoli na odkrywanie tej słodkości na nowo.

Marka E.Wedel nie zwalnia tempa i kolejny raz prezentuje nowość w limitowanej edycji pianek Ptasie Mleczko®. W sezonie jesiennym portfolio zostanie wzbogacone o Ptasie Mleczko® Orzech Laskowy. Produkt to unikalne połączenie delikatnej pianki o smaku orzecha laskowego, którą oblano oryginalną wedlowską czekoladą mleczną. Uwielbiany przez konsumentów smak tego rodzaju orzecha sprawi, że nowa propozycja E.Wedel będzie idealnym towarzyszem na dłuższe i chłodniejsze wieczory. Produkt sprawdzi się również doskonale podczas spotkań i dzielenia się tą przyjemnością z bliskimi, rodziną lub przyjaciółmi.

Nowe Ptasie Mleczko® zaskakuje nie tylko samym smakiem, ale także apetycznym opakowaniem. Nie zabrakło na nim ptasiego motywu, który jest charakterystyczny dla wszystkich wariantów tego produktu. Opakowanie wyróżnia się pięknym, zielono-brązowym połączeniem, które doskonale kojarzy się z leszczyną i jej owocami – orzechami laskowymi. Nowość od E.Wedel dostępna będzie w sprzedaży w drugiej połowie sierpnia.
Back To Top