Profi. Ten smak dużo mówi – od czerwca rusza nowy konkurs konsumencki

Już 1 czerwca startuje nowy, letni konkurs firmy Profi z łączną pulą nagród o wartości pięćdziesięciu tysięcy złotych. Promocją objęta zostanie cała linia pasztetów w foremkach aluminiowych, idealnych na czas wakacyjnych podróży. Udział w konkursie zapewni zakup dowolnego spośród 13 smaków pasztetu, dostępnych w różnych gramaturach.

Nadchodzący sezon wakacyjny to także czas rozpoczęcia nowej kampanii konkursowej firmy Profi, promującej kultową kategorię produktową – pasztety w foremkach aluminiowych. Aby wziąć udział w promocji wystarczy kupić dowolny z nich, bez względu na smak czy pojemność, zarejestrować paragon na dedykowanej stronie internetowej oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Pula składa się z aż 100 nagród pieniężnych o łącznej wartości 50.000 zł.

 

Konkurs wspierany będzie także dodatkową kampanią reklamową w internecie i mediach branżowych, a także szerokimi działaniami w social mediach oraz z udziałem influencerów. Dodatkowe materiały promocyjne pojawią się również w punktach sprzedaży.

 

Promocja będzie aktywna aż do dnia 30 czerwca 2021. Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu na www.promocjaprofi.pl.