Propozycje od Łapsów na inspirujące wieczory

Zalecenie „zostań w domu” sprawia, że nadchodzący karnawał będzie inny niż wszystkie. Czas w domu w gronie najbliższych można jednak spędzać na wiele fantastycznych sposobów. Podczas tych radosnych momentów, warto mieć przy sobie ulubione przekąski. Pyszne smakołyki od Łapsów można łatwo dostosować do konkretnych aktywności. Nie trzeba się jednak ograniczać, przekąski można miksować dowolnie, według osobistych upodobań. Popcorn, orzeszki i prażynki świetnie sprawdzą się zarówno podczas emocjonującej gry w planszówki, jak i wieczornego seansu filmowego.

 

Zawsze warto mieć „pod ręką” pyszną przekąskę, którą w dodatku można łatwo podzielić się z domownikami. Poczęstunek czymś smacznym i pozytywnym to doskonały sposób na rozpoczęcie inspirujących aktywności. Poniżej prezentujemy trzy sposoby na atrakcyjne spędzenie czasu z najbliższymi, oczywiście przy „akompaniamencie” Łapsów.

 

  1. Gra w planszówki

Planszówki to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w małym gronie. Stymulują mózg do logicznego i jednocześnie kreatywnego myślenia. Ponadto, jeśli zdecydujemy się na gry zręcznościowe, dodatkowo pracujemy nad motoryką – nie tylko u dzieci, ale również dorosłych. Doskonałą przegryzką do tego typu rozrywki będą Łapsy orzeszki solone, dostępne w dwóch wariantach: 150 g oraz 100 g. Orzechy pozytywnie wpływają na funkcjonowanie całego organizmu i są rekomendowane do codziennego spożywania (oczywiście, w odpowiednich ilościach!).

  1. Przytulne kino domowe

Długi zimowy wieczór spędzony pod kocem, z migoczącymi lampkami w tle, emocjonującym filmem akcji, wzruszającą komedią romantyczną czy wciągającym serialem. Do tego duża miska wybornego popcornu. Czyż to nie brzmi wspaniale? Tym bardziej, że ulubiony popcorn – solony lub maślany – można przygotować w kilka minut. Łapsy popcorn do mikrofali to zdecydowanie obowiązkowy element zimowych zapasów.

  1. Domowe karaoke

Śpiewanie to świetna forma spędzania wolnego czasu, ale również uwalniania emocji. Karaoke to aktywności, która cieszy się dużym powodzeniem. Dlaczego nie zorganizować go w domu? By dodać pikanterii temu wydarzeniu, wystarczy w przerwie pomiędzy utworami kosztować prażynek Łapsy o smaku ognistych papryczek habanero.  Prażynki są dostępne również w wersji ser-cebula, papryka, zielona cebula, bekon oraz solone.

Przekąski od marki Łapsy, zapakowane w wygodne opakowania, są doskonałym towarzyszem domowego relaksu i świetnej zabawy. Można je nabyć w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.