skip to Main Content
Ptasie Mleczko® O Smaku Mango Shake Ponownie W Sprzedaży

Ptasie Mleczko® o smaku Mango Shake ponownie w sprzedaży

Marka E.Wedel wraz z siecią sklepów Lidl przygotowała dla fanów wedlowskich pianek słodką niespodziankę. Na sklepowe półki powrócił letni, limitowany wariant Ptasie Mleczko® o smaku Mango Shake. Kultowy przysmak w wakacyjnym wydaniu dostępny będzie w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Portfolio pianek Ptasie Mleczko® w sezonie letnim wzbogacono o limitowany, egzotyczny smak – Mango Shake. Dzięki współpracy E.Wedel oraz Lidl, do sieci sklepów powrócił bestsellerowy letni wariant marki, który swoją premierę miał latem 2019 roku. Ptasie Mleczko® o smaku Mango Shake to kremowo – owocowe połączenie, które tworzy słodką, a jednocześnie orzeźwiającą propozycję. Niebiańsko lekkie pianki z marmurkowym wzorkiem oblane zostały oryginalną wedlowską czekoladą białą. Tę propozycję docenią szczególnie fani egzotycznych, owocowych smaków.
Letni klimat odzwierciedla także opakowanie Ptasie Mleczko® o smaku Mango Shake. Jego wyjątkowy design przykuwa wzrok i jest spójny ze wszystkimi opakowaniami ze stałej oferty, którym przewodzi wspólny ptasi motyw. Na opakowaniu znajduje się stempel z ikoną mrożenia, który ma zachęcać do alternatywnej, letniej konsumpcji pianek. Ptasie Mleczko® o smaku Mango Shake będzie doskonałe zarówno po zmrożeniu pianek, jak i jako składnik,  pysznego shake’a, na który prosty przepis można znaleźć wewnątrz opakowania.
Mango shake:
Składniki:
  • 10 pianek Ptasie Mleczko® o smaku Mango Shake
  • 100 g kostek lodu
  • 100 ml jogurtu naturalnego lub mleka
Przygotowanie:
Zmiksuj wszystko w blenderze przez minutę i rozlej do pucharków. Shake’a można także schłodzić lub zamrozić. Gotowe!
Back To Top