Repertuar Ofert Tygodniowych pełen wyjątkowych smaków Costa Coffee

Już od 1 grudnia, sieć kawiarni Costa Coffee zaprasza do odkrycia wyjątkowych produktów z „Repertuaru Ofert Tygodniowych”, pełnego bestsellerowych smaków w atrakcyjnych rabatach. Z całotygodniowych promocji mogą korzystać użytkownicy aplikacji mobilnej Costa Coffee.

 

Wyjątkowe rabaty na produkty w ramach Repertuaru Ofert Tygodniowych przygotowanego przez znaną sieć kawiarni znajdziemy już dziś w aplikacji mobilnej Costa Coffee. Co ważne, oferta ta została rozszerzona także na weekendy – oznacza to, że swoje ulubione smaki Costa Coffee w atrakcyjnych, promocyjnych cenach możemy odkrywać przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli. Akcja potrwa od 1 grudnia do 12 stycznia 2021 roku.

 

Tu każdy znajdzie coś dla siebie

W ramach Repertuaru Ofert Tygodniowych, w poniedziałki znajdziemy promocję na zestawy śniadaniowe, jakie ofertuje sieć kawiarni. Fani rozgrzewających napojów, w każdy wtorek w aplikacji mobilnej znajdą też rabat na wszystkie herbaty oraz Cydrowy Czar – wyjątkowy hit z Kampanii Zimowej marki. Atrakcyjne oferty dla miłośników gorącej, aromatycznej kawy Costa Coffee czekają w aż 4 dni tygodnia – środy, czwartki, soboty oraz niedziele – tu promocje obejmą kawy paczkowane oraz porcelanowe kubki. Na deser warto skosztować słodkości dostępnych w ofercie – w piątki na przykład, skorzystamy z oferty -50% na drugie ciasto.

Nie czekaj, sprawdź jakie niespodzianki są dla Ciebie dostępne w aplikacji Costa Coffee i zamawiaj na wynos swoje ulubione smaki w promocyjnych cenach już teraz!