Rusza intensywna kampania promująca Serki Wiejskie z Piątnicy – z owocami oraz wysokobiałkowy

Od 21 stycznia do 17 lutego 2023 roku OSM Piątnica prowadzić będzie kampanię Serków Wiejskich – wysokobiałkowego oraz z dodatkiem owoców. W spotach promujących produkty podkreślone zostały ich wyjątkowe zalety – smakowe oraz funkcjonalne. Serek Wiejski wysokobiałkowy to doskonała przekąska dla osób aktywnych, natomiast wersja z owocami idealnie sprawdzi się jako mały, pyszny posiłek o każdej porze dnia. Działania reklamowe obejmą największe stacje telewizyjne oraz digital.

OSM Piątnica jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek Serek Wiejski i od tego czasu pozostaje liderem tej kategorii. Klasyczny Serek Wiejski znany jest konsumentom już od ponad 30 lat! To produkt doskonale rotujący na półce i cieszący się ogromnym zaufaniem konsumentów. Odpowiadając na trendy rynkowe i potrzeby odbiorców, OSM Piątnica poszerzyła ofertę serków wiejskich, wprowadzając również inne warianty tego kultowego produktu, w tym Serki Wiejskie z owocowymi dodatkami, a także wersję wysokobiałkową. Zachowują one wszystkie najlepsze cechy klasycznego serka: tradycyjną recepturę, najwyższej jakości składniki oraz doskonały smak.

Serki Wiejskie z owocami – piątnicki sposób na mały, smaczny posiłek

Serek Wiejski z owocami to pyszna propozycja zdrowej przekąski.
Dzięki wygodnemu, dwudzielnemu opakowaniu, delikatne ziarenka śmietankowego serka można łatwo połączyć z pysznymi owocami, niczym z babcinej konfitury. To właśnie przepis na doskonały posiłek – pożywne śniadanie, pyszny deser czy szybką przekąskę w ciągu dnia. Serki Wiejskie z owocami OSM Piątnica dostępne są w 5 różnych wariantach: z dodatkiem truskawek, ananasa, brzoskwini, jagody oraz malin z żurawiną.

Serek Wiejski wysokobiałkowy – takie danie dla sportowców i nie tylko!

Serek Wiejski wysokobiałkowy to produkt funkcjonalny, który obok wyśmienitego smaku zapewnia dużą porcję białka – aż 28 g w opakowaniu. Docenią go zwłaszcza osoby aktywne, uprawiające sport lub będące na wysokobiałkowej diecie. Serek Wiejski wysokobiałkowy OSM Piątnica to zdrowa przekąska, idealna przed i po aktywności fizycznej, ponieważ białko zawarte w serku wspomaga budowę i regenerację mięśni.

Kampania promocyjna Serków Wiejskich

W kampanii promocyjnej Serków Wiejskich z Piątnicy tradycja łączy się z nowoczesnością. Kultowy smak i skład uwielbianego przez konsumentów produktu pokazane są w nowej odsłonie – pysznej, zdrowej i funkcjonalnej przekąski. To także najszybszy sposób na pożywny posiłek, bo Serki Wiejskie z Piątnicy najlepiej smakują prosto z kubeczka – no bo skąd!

Postaw na lidera             

Piątnica to najsilniejsza marka nabiałowa na polskim rynku*, ciesząca się olbrzymim zaufaniem i lojalnością konsumentów, a Serki Wiejskie OSM Piątnica to jedne z najpopularniejszych produktów śniadaniowych w Polsce. Są one wybierane przez ponad połowę gospodarstw domowych w Polsce, co czyni Piątnicę niekwestionowanym liderem rynku. Kampania Piątnicy doskonale podkreśla benefity serków, a dodatkowo wpisuje się w czas, kiedy konsumenci po okresie świątecznym podejmują noworoczne postanowienia i chętnie sięgają po lekkie oraz zdrowe produkty. Serki Wiejskie idealnie odpowiadają na te potrzeby i świetnie wpisują się w trend zdrowego odżywiania, lekkiej, ale pożywnej diety oraz aktywnego trybu życia. Silne wsparcie reklamowe produktów w tym okresie jest gwarancją zainteresowania konsumentów oraz dużej rotacji produktów na półce. Warto więc zadbać o obecność szerokiej oferty Serków Wiejskich z Piątnicy w sklepowej lodówce!

Zobacz spoty Serków Wiejskich z Piątnicy!

Serki Wiejskie z owocami: https://youtu.be/RDsYci0XWrM

Serek Wiejski wysokobiałkowy: https://youtu.be/OKQ2FxyxJYc