skip to Main Content

Rusza loteria marki Grześki – do wygrania… wyjątkowe przeżycia!

Bo Grzeszki są po to… by je spełniać!  Wizyta w piwnym SPA? Jazda Monster Truckiem? A może skok ze spadochronem? Laureaci konkursu wafli Grześki będą mieli w czym wybierać, bo do wygrania jest ponad 1600 voucherów na unikalne przeżycia dostępne w ofercie WyjątkowyPrezent.pl.

„Fani marki Grześki, uwielbiają kolekcjonować doświadczenia. Nowa loteria, która odpowiada wprost na te potrzeby, to szansa na sięgnięcie do szerokiego wachlarza doznań. A będzie z czego wybierać! W ofercie partnera, jakim jest wyjątkowprezent.pl, znajduje się kilka tysięcy rozmaitych atrakcji. Wśród nich są zarówno te spokojne, relaksacyjne, jak i bardziej aktywne, a nawet ekstremalne opcje. Na potrzeby konkursu powstał również specjalny pakiet przeżyć Grześków” – mówi Wojciech Gańko, Senior Brand Manager, odpowiedzialny w firmie Colian za markę Grześki.

 

Udział w loterii jest bardzo prosty. Wystarczy kupić dowolne Grześki za kwotę minimum 3 zł, zachować paragon i zarejestrować go na stronie spelniajgrzeszki.pl.

Do wygrania 1 600 superatrakcyjnych voucherów na niezwykłe doznania!

Pula nagród to blisko 190 000 PLN.

„Spełniaj Grzeszki, graj o przeżycia” to akcja, która nie tylko pokazuje, jak odpowiadać na potrzeby odbiorców, ale także jak łączyć ze sobą różne media, by budować spójny, wielokanałowy przekaz. Loterii towarzyszy szerokie wsparcie promocyjne oparte o spoty TV, zasięgowe działania digital, kreację OOH oraz materiały instore. Dodatkowo do spełniania Grzeszków zachęcają promocyjne opakowania. Kampania jest także wspierana przez wybranych influencerów oraz działania w mediach społecznościowych marki Grześki. Widoczność kampanii poszerzają również działania w kanałach on- i off-line partnera – strona www oraz ekspozycje w galeriach handlowych.

 

Akcja realizowana jest na platformie komunikacji „Każdy ma swoje Grzeszki”, którą marka Grześki prowadzi od 2020 roku. Szczegółowy opis zasad akcji dostępny jest na stronie spelniajgrzeszki.pl.

 

Back To Top