Sery Mlekpol w nowym opakowaniu duopack

Polacy uwielbiają sery i chętnie doświadczają ich różnorodności. Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol wprowadza na rynek dwa z najpopularniejszych gatunków serów w plastrach w nowej formie wygodnego i nowoczesnego dwupaku. Konsumenci znajdą w nim ser Gouda i Edam, każdy w odrębnie zapakowanej porcji 250 gram.

Konsumenci cenią sobie produkty Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol za jakość, smak i bezpieczeństwo produkcji. Niezmiennie od lat Mlekpol specjalizuje się w produkcji serów dojrzewających. Dzięki wysokiej jakości surowca i nowoczesnej technologii zapewnia powtarzalną i niezawodną jakość produkowanego sera oraz naturalnie mleczny smak – charakterystyczny dla danego gatunku. Dwa różne rodzaje serów zapakowane w wygodne, łatwe do rozdzielenia opakowanie, są ciekawą propozycją dla osób ceniących różnorodność smaków.

 

Pomimo szerokiej już oferty, Spółdzielnia stale zaskakuje konsumentów nowymi produktami, ich nowoczesnymi formami, a także gramaturami opakowań. Najwyższa jakość produktów Mlekpol to między innymi efekt starannego przygotowania procesów związanych z ich wytwarzaniem. Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol jest jednym z największych producentów mleka i wyrobów mleczarskich w Polsce.