Silikonowa bransoletka SafeBand do dezynfekcji dłoni

Pandemia COVID-19 wprowadziła rewolucję w naszym życiu pod każdym względem. Znacznie zmieniły się priorytety społeczeństwa, a higiena i dezynfekcja dłoni stały się kluczowym elementem dnia codziennego.

 

Gdziekolwiek się pojawiamy – bez względu na to czy jest to miejsce pracy, sklep, szkoła czy jakiekolwiek inne miejsce publiczne – wszyscy zachęcają do korzystania z dyspozytorów płynów. Nie wszędzie są dostępne mechaniczne urządzenia, a z kolei korzystanie ze wspólnych urządzeń nie zawsze jest bezpieczne….

 

Safeband to pierwsza w Polsce indywidualna bransoletka do dezynfekcji, którą dosłownie masz zawsze pod ręką. Lekka, silikonowa opaska noszona na nadgarstku zapewni łatwy i szybki dostęp do środka do dezynfekcji. Koniec z szukaniem płynu do dezynfekcji w torebce, plecaku czy kieszeni! Koniec z korzystaniem ze wspólnych dyspenserów!

 

Safeband występuje w dwóch modelach – classic (na żel) oraz spray (na płyn). Napełnienie pojemnika jest banalnie proste, a silikonowy materiał sprawia, że bransoletkę można łatwo umyć. W trosce o to, aby bransoletki do dezynfekcji zachowywały odpowiednie parametry i spełniały oczekiwania społeczeństwa, zastrzegliśmy wzór przemysłowy.

 

Dezynfekcja rąk nigdy nie była prostsza!

Pamiętajmy – higiena dłoni to jeden z podstawowych sposobów do walki z wirusami i bakteriami. Bransoletka SAFEBAND pozwala na wielokrotną i ekspresową dezynfekcję dłoni gdziekolwiek jesteś – w autobusie, pracy, na treningu, w szkole, na zakupach… po prostu jest zawsze pod ręką!

 

Wiedząc, że polska służba zdrowia potrzebuje wsparcia przeznaczymy 10% dochodu ze sprzedaży w sklepie internetowym www.safeband.pl  na zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/koronawirus na zakup niezbędnego sprzętu wspomagającego oddychanie do polskich szpitali.

 

Film pokazujący działanie bransoletki: