Słodkości E.Wedel na Dzień Babci i Dziadka

Już 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Są to dni, w których szczególnie staramy się wywołać uśmiech na twarzach naszych bliskich obdarowując ich wyjątkowym upominkiem. Z tej okazji, odkryj doskonałe wedlowskie smakołyki i podaruj najbliższym czekoladową przyjemność.

 

Na specjalne okazje, takie jak Dzień Babci i Dziadka, marka E.Wedel poleca wyjątkowe produkty, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym konsumentom. W szerokiej gamie słodkości, każdy znajdzie idealny upominek dla bliskiej osoby. W 2021 roku marka E.Wedel obchodzi jubileusz – 170 lat istnienia. Z tej okazji po raz pierwszy w ofercie czekoladowej marki pojawia się Ptasie Mleczko® Waniliowe w mocno gorzkiej czekoladzie 80%. Nowość będzie doskonałym pomysłem dla wielbicieli waniliowej przyjemności, w nieco bardziej wytrawnej odsłonie.

W portfolio marki E.Wedel dostępna jest także dobrze znana oferta pralin, które są doskonałymi słodkimi upominkami na specjalną okazję. Uśmiech na twarzy ukochanych dziadków z pewnością spowoduje „Pralina dla Ciebie”. To pudełko czekoladek, które w środku skrywa 12 pralinek o wyjątkowym kształcie prezentu. Każda z nich z nadzieniem o smaku mleczno-orzechowym.

Z kolei dla osób preferujących kawowy smak słodkości marka E.Wedel poleca – Coffee Box, czyli zestaw pralin w trzech wariantach smakowych o różnej mocy kawowego nadzienia. W pudełku znajduje się: Espresso z nadzieniem o smaku mocnej kawy, oblanym gorzką czekoladą, Caramel Latte z nadzieniem o smaku caffe latte w czekoladzie białej karmelowej i mlecznej oraz Caramel Cappuccino z nadzieniem o smaku cappuccino w czekoladzie mlecznej i białej karmelowej.

Oferta okazjonalna E.Wedel dostępna jest w sklepach od stycznia 2021 roku.