Słoneczna radość w kuchni: ananas marki Dole

Pochmurna aura za oknem sprzyja kreatywności… w kuchni! Zimowy czas jest doskonały na puszczenie wodzy fantazji i testowanie ciekawych przepisów. Niezależnie od tego, czy kulinarny spektakl będzie w słodkiej, czy w słonej odsłonie, w roli głównej doskonale sprawdzi się ananas marki Dole. To egzotyczny rarytas, zawierający wyłącznie naturalny cukier pochodzący z owoców.

Cząstka słońca na talerzu

Filipińska odmiana ananasa Cayenne marki Dole jest intensywna w smaku i ma wyrazisty, głęboki aromat. Aby nadać swoim daniom odrobinę tropikalnej finezji wystarczy dodać cząstki lub plasterki tego owocu do pucharka ulubionych lodów, słodkich bułeczek, sycących ciasta, lekkich śniadań czy też deserowych improwizacji. Ananas Dole doskonale sprawdzi się też jako składnik warzywnych sałatek, na przykład z dodatkiem jajek, selera, wędzonego sera i majonezu, oraz dań kuchni orientalnej, w oryginalny sposób przełamując słodyczą bardziej wytrawne smaki.

Pyszności dla zdrowia i witalności

Co ważne, produkty marki Dole nie zawierają słodzików, barwników ani sztucznych dodatków. To sprawia, że przygotowane w domu potrawy nie tylko mają znakomite walory smakowe, ale też sprzyjają utrzymaniu organizmu w dobrej formie. Owoce ananasa zawierają witaminy z grupy B oraz cenne minerały, a zawartość błonnika pozytywnie oddziałuje na układ trawienny, zapewniając długotrwałe uczucie sytości.

 

Ananas marki Dole jest dostępny w formie plasterków oraz kawałków, co umożliwia wygodne komponowanie rozmaitych typów kreatywnych specjałów. Dzięki zróżnicowanej gramaturze, 227 g oraz 567 g, można szybko i sprawnie przygotować zarówno kameralną ucztę, jak i danie dla większego grona rodziny lub przyjaciół.

Produkty marki DOLE:

Plastry ananasa w soku

Cena brutto 567g: 12,99 zł
Cena brutto 227g: 6,49 zł

Kawałki ananasa w soku

Cena brutto 227 g: 6,49 zł
Cena brutto 567g: 12,99 zł