skip to Main Content
Smak Włoskich Wakacji Z Lodami Bon Gelati – Nowa Kampania Sieci Lidl Polska

Smak włoskich wakacji z lodami Bon Gelati – nowa kampania sieci Lidl Polska

Sieć Lidl Polska wystartowała z kampanią pysznych lodów z włoską nutą, Bon Gelati. Intensywny smak, chrupiąca czekolada, puszyste wnętrze –  to zasługa najwyższej jakości składników i sekretnej receptury. Poznaj smak włoskich wakacji z Lidl Polska!

Lidl Polska wystartował z nową kampanią lodów Bon Gelati, w ramach której zachęca do poznania wszystkich smaków przyjemności we włoskim stylu. W ofercie lodów Bon Gelati znalazły się klasyczne pyszności jak również oryginalne wariacje, które doceni nie jeden koneser smaku. Kampania obejmuje spoty w telewizji, gazetki oraz media społecznościowe. Informacje o ofercie lodów pojawią się również na standach w sklepach sieci oraz specjalnej podstronie internetowej.

 

 

A już od poniedziałku 22 maja ruszają super promocje na lody Bon Gelati! Przy zakupie dwóch litrowych opakowań, za każde zapłacimy 9,99 zł za 1 l/1 opak. zamiast 14,99 zł! W ofercie znajdziemy szeroką paletę smaków: słony karmel, mięta, czekolada, orzech włoski, straciatella, rum i rodzynki czy wanilia. To jeszcze nie koniec! Dodatkowo użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mogli skorzystać z akcji promocyjnej obejmującej multipaki lodowe na patyku! I tak oto kupując dwa opakowania lodów mini, za każde zapłacimy 11,59 zł/ 1 opak. (12 x 50 ml) zamiast 15,47 zł. Z kolei przy zakupie dwóch opakowań lodów standard za każde zapłacimy tylko 13,89 zł /1 opak. (6 x 120 ml) zamiast 18,56 zł!

Ponadto lody Bon Gelati posiadają certyfikat Rainforest Alliance Certified. Oznaczenie to jest nadawane produktom naturalnym, które są wytwarzane w sposób zrównoważony.

Back To Top