Smoothie jabłko banan brzoskwinia morela pomarańcza cytryna

Smoothie jabłko banan brzoskwinia morela pomarańcza cytryna z Fortuny – idealna dietetyczna opcja dla osób zabieganych; można zabrać je ze sobą i wypić w każdych momencie. Produkt typu „all in one”, dzięki umiejętnemu doborowi składników tworzy zbilansowany posiłek. Smoothie można traktować jako odrębny posiłek bądź przekąskę. Brązowy medalista w kategorii Sok w konkursie Good Drink – debiuty 2018.


Good Drink, to konkurs, w którym wyłaniane są najciekawsze nowości dedykowany jest zakładom spożywczym z całej Polski, które dynamicznie przyczyniają się do rozwoju trendów na rynku napojowym.
Celem konkursu Good Drink – debiuty 2018 była promocja dobrych napojów oferowanych na polskim rynku oraz prezentacja najciekawszych rozwiązań w zakresie opakowania i sensoryki produktu. Arbitrzy skupili się również na innowacjach, zarówno w samym produkcie jak i jego opakowaniu. W czasach, kiedy moda dynamicznie ulega zmianom, to właśnie debiuty rynkowe są najlepsze z najlepszych. Pełne wyniki konkursu dostępne są na stronie www.goodcontest.pl