Śniadanie i Tymbark – brzmi jak przebój

Jak Tymbark zachęca do picia soku do śniadania? Śpiewająco! Na potrzeby nowego spotu marka do kultowej i znanej wszystkim melodii stworzyła zupełnie nową piosenkę „Śniadanie i Tymbark, śniadanie i sok”. Zarówno tekst i sceny z różnych sytuacji śniadaniowych podkreślają, jak idealnie soki Tymbark pasują do każdego śniadania.

Śniadanie i Tymbark, śniadanie i sok – to doskonałe połączenie dla każdego. Spot telewizyjny przedstawia przekrój sytuacji wyjętych z poranków różnych osób i pokazuje, jak sok pomarańczowy Tymbark pasuje do każdego śniadania. W parze, w pojedynkę, w rodzinnym gronie, w drodze, w domu, a także przy wielkanocnym stole.

 

Śniadaniowym opowieściom towarzyszy wyjątkowa piosenka, która dodatkowo wzmacnia przekaz marki. Tekst został stworzony do melodii hitu „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, który od lat pojawia się w komunikacji marki i jest nieodłącznie kojarzony z Tymbarkiem.

 

Kampania oprócz telewizji i VOD jest obecna także w radiu, serwisach muzycznych i bankomatach. W najbliższym czasie towarzyszyć będzie jej także komunikacja outdoorowa prezentująca sok w śniadaniowej odsłonie i wykorzystująca główne hasło kampanii.

 

Poznaj „Śniadanie i Tymbark, śniadanie i sok”: https://youtu.be/0z8YW1TsiR4