Piwo Somersby Sparkling Rose

Somersby Sparkling Rosé – nowość w portfolio Carlsberg Polska

W portfelu marki Somersby pojawił się nowy wariant – delikatny i orzeźwiający Somersby Sparkling Rosé.

Somersby Sparkling Rosé, inspirowany różowym winem, ma delikatny kolor i smak. Orzeźwiający charakter nadają mu też bąbelki, czyniąc z niego idealny napój na specjalne okazje i na codzienne chwile. Wyśmienicie smakuje mocno schłodzony, serwowany w kieliszku, zawiera 4,5% alkoholu.Somersby Sparkling Rosé jest idealny dla osób, które cieszą się życiem, nieustannie poszukują nowości, dla ludzi pełnych energii i optymizmu, ciekawych smaków i oryginalnych połączeń.

 

Marka Somersby cieszy się od kilku lat dużym zainteresowaniem konsumentów. Co roku nowości przyjmowane są bardzo pozytywnie, co w 2019 roku przełożyło się na jej bardzo dynamiczny wzrost. W 2019 roku sprzedaż marki zwiększyła się wolumenowo o 34%. Z kolei kategoria piw smakowych, zarówno alkoholowych i bezalkoholowych wariantów, odnotowała w Polsce w roku poprzednim w porównaniu do 2018 wzrost wolumenowo o ponad 19% – podsumowuje Aleksandra Borek, Somersby Brand Manager.

 

Nowy wariant Somersby pojawi się na rynku na początku marca i dostępny będzie w szklanych butelkach bezzwrotnych o poj. 0,4l oraz puszkach o poj. 0,5l.W ofercie marki znajdują się jeszcze warianty: Somersby Mango&Lime, Somersby Apple, Somersby Blackberry i Somersby Watermelon, a także wariant bezalkoholowy Somersby Pear 0,0%.