Soplica Szlachetna w nowej odsłonie!

Soplica Szlachetna w nowej odsłonie zachwyca eleganckim designem inspirowanym pierwszą butelką Soplicy z 1891 roku. Poznaj szczegóły tej wyjątkowej premiery!

Butelka inspirowana historią

Nowa odsłona Soplicy Szlachetnej inspirowana pierwszą butelką Soplicy z 1891 roku prezentuje się wyjątkowo elegancko i nowocześnie. Butelka zachowuje klasyczny, smukły kształt, ale została wzbogacona o świeże, stylowe detale.

Całość opakowania jest bardzo estetyczna. Na przodzie dominuje wyraźny, granatowy logotyp „Soplica” umieszczony na białym tle, co nadaje całości wyrazistości i luksusowego charakteru, a użyte kolory – biały, granatowy i czerwony – tworzą elegancką i przyciągającą wzrok kompozycję. Nowa odsłona butelki Soplicy Szlachetnej doskonale łączy tradycję z nowoczesnym designem, co sprawia, że produkt wygląda bardzo atrakcyjnie.

„Zależało nam na tym, by Soplica Szlachetna nadal towarzyszyła Polakom przy wyjątkowych momentach: podczas wznoszenia toastów, na ważnych uroczystościach, ślubach, urodzinach
i rocznicach. Nowa propozycja naszym zdaniem jest jeszcze bardziej premium, dlatego nie możemy się doczekać pierwszych opinii naszych konsumentów”
– powiedział przedstawiciel marki Soplica.

Połączenie jakości z delikatnością

Nowa Soplica Szlachetna to synonim najwyższej jakości. Jest to delikatna, czysta wódka, stworzona na bazie najwyższej jakości spirytusu zbożowego. W jej skład wchodzą starannie wyselekcjonowane 3 zboża: kukurydza, żyto oraz pszenica. Charakteryzuje się krystaliczną konsystencją płynu oraz neutralnym zapachem. Jest to zasługa miedzianych elementów instalacji w destylarni, które wiążą niepożądane związki. Dzięki temu Soplica Szlachetna jest aksamitna i łagodna w smaku.

To nie koniec nowości!

Nowa identyfikacja łączy się ze spektakularnym powrotem na rynek Soplicy Gorzkiej, która po 20 latach ponownie trafia na sklepowe półki. Cała kolekcja zostanie wzbogacona także wariantem smakowym Soplicy Gorzkiej z miętą.

Cena rekomendowana Soplicy Szlachetnej 500 ml: 33,99 zł

Cena rekomendowana Soplicy Szlachetnej 200 ml: 19,99 zł

Cena rekomendowana Soplicy Szlachetnej 100 ml: 11,49 zł