Sparkles od Żywiec Zdrój dostępny z nowym smakiem – Mango Passion

Po entuzjastycznym przyjęciu przez konsumentów marki Sparkles w 2019 roku, pierwszego w portfolio Żywiec Zdrój napoju na bazie wody gazowanej z nutą smaku w puszce, marka zdecydowała się na rozszerzenie dystrybucji produktu na sieci handlowe w całej Polsce. Od kwietnia 2020 roku, 3 smakowe produktu: Green Lime o smaku limonki, Virgin Mint o smaku mięty oraz Garden Berries o smaku agrestu i czarnej porzeczki dostępne są w szerokiej dystrybucji. W czerwcu br. Żywiec Zdrój wprowadził także do sieci sklepów Żabka nowy wariant smakowy – Sparkles Passion Mango, z nutą mango i marakui.

Misją Żywiec Zdrój jest zachęcanie ludzi do tego, by pili zdrowiej. Prowadzimy w tym zakresie liczne kampanie i programy edukacyjne, a także udoskonalamy naszą ofertę produktową, biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów i inspirując się najnowszymi trendami. Konsekwentnie rozbudowujemy ofertę z produktów tzw. clean labels, czyli napojów z krótkim składem, bez dodatków barwników, konserwantów czy sztucznych aromatów.

Jedną z takich propozycji są właśnie produkty Sparkles – połączenie wody gazowanej, soku cytrynowego oraz naturalnego aromatu owoców i mięty. Produkty nie zawierają cukru, kalorii oraz substancji słodzących, dlatego są idealną propozycją dla osób, które dbają o zbilansowaną dietę, kupują produkty z dobrym i prostym składem, ale jednocześnie poszukują wyjątkowego smaku.

Dodatkowo, w 2020 roku do oferty Sparkles wprowadzony został nowy wariant smakowy – Sparkles Passion Mango.

Wprowadzając na rynek Sparkles o smaku mango-marakuja, chcieliśmy zaproponować naszym konsumentom kolejny niestandardowy smak. Sparkles to marka skierowana do młodszej grupy konsumentów, ludzi pełnych pasji, którzy żyją szybko i poszukują produktów, które nadążą za ich dynamicznych stylem życia,
a także spełnią ich wysokie oczekiwania. Wybór wariantów smakowych również nie jest przypadkowy – te niestandardowe połączenia smakowe zostały najlepiej ocenione przez potencjalnych konsumentów, a przede wszystkim są po prostu pyszne
 – mówi Martyna Jaskólska, Brand Manager Sparkles w Żywiec Zdrój.