Społem Kielce – minimalizujemy ryzyko zarażenia

Dołożyliśmy wszelkich starań i podjęliśmy niezbędne kroki do tego, aby ewentualna sytuacja z rozprzestrzenianiem się epidemii nie miała wpływu na bezpieczeństwo naszych pracowników i procesu produkcyjnego.

Od początku epidemii podjęliśmy działania mające na celu zminimalizowanie ryzyko zarażenia. Ograniczyliśmy wyjazdy służbowe naszych pracowników, nie przyjmujemy również żadnych gości w zakładzie. Wszyscy pracownicy przed wejściem na teren firmy mają obowiązek poddać się kontroli temperatury oraz dezynfekcji rąk. Z początkiem kwietnia wprowadzony został tryb pracy rotacyjnej, skrócono czas pracy w biurze oraz na wydziale produkcyjnym aby zachować odstęp czasowy między zmianami. Dzięki tym działaniom kontakty osobiste zostały ograniczone do niezbędnego minimum.

 

Podjęliśmy również szereg działań w celu pomocy w walce z wirusem, m.in. zakupiliśmy wysokiej klasy respirator dla kieleckiego szpitala. Obserwujemy znaczny wzrost sprzedaży poprzez kanały internetowe. Uważamy że trend ten będzie rósł w dłuższej perspektywie czasowej.

 

Zbigniew Mojecki, Zastępca Prezesa ds. Handlowych