Sprężynki – nowy kształt makaronu w ofercie Lubelli

Nowość od Lubelli – makaron w kształcie sprężynek jest już dostępny w stałej ofercie marki. Na opakowaniu produktu czeka również nowa inspiracja kulinarna.

Lubella kontynuuje swoją strategię, w której zachęca do samodzielnego przyrządzania ulubionych makaronowych posiłków – bo każdy może jeść makaron tak, jak lubi! Opcji na proste i szybkie dania jest wiele. Wystarczy wybrać swój ulubiony kształt makaronu Lubella, zainspirować się przepisami, które czekają na opakowaniach i pyszny posiłek gotowy kilka minut!

 

Aby poszerzyć wybór form makaronu i dopasować je do potrzeb konsumentów, Lubella wprowadziła do swojej oferty zupełnie nowy kształt. Sprężynki to wariant, który nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale również idealnie łączy się z sosem, chłonąc go za sprawą swojego zakręconego kształtu! Ten rodzaj makaronu Lubella sugeruje wykorzystać w kultowym przepisie na Mac & Cheese, czyli makaron z serem. By go przygotować wystarczą zaledwie cztery składniki, które znajdą się w każdej lodówce. Postępując zgodnie z instrukcją na opakowaniu, można przygotować smaczny posiłek w dobrej cenie. Sprężynki pokryte pysznym sosem serowym to comfort food w czystej postaci, danie szybkie, sycące i banalnie proste w przygotowaniu.

 

Makaron Lubella sprężynki jest dostępny w sprzedaży od początku lutego.