Sushi4You nowym klientem They.pl, agencja odpowiada za strategię i kreację

Marka Sushi4You została nowym klientem They.pl w wyniku wygranego przez tę agencję przetargu, zorganizowanego przez firmę Sushi&Food Factor. Agencja odpowiada za kompleksowe działania strategiczne oraz kreatywne.

 

They.pl jest odpowiedzialna za całość działań strategicznych i kreatywnych dla Sushi4You, marki gotowych do spożycia zestawów sushi dostępnych w sieciach handlowych takich jak: Biedronka, Żabka, Dino, Aldi, Netto, Carrefour, E’Leclerc, Stokrotka czy Polo Market.

Agencja stworzyła Brand Hero marki: Pandkę Rudą, która jest pokazywana w materiałach reklamowych w różnych sytuacjach związanych z jedzeniem sushi. Pandka Ruda nawiązuje oczywiście do japońskiego stylu marki.

W zakres prac agencji weszło m.in. przygotowanie strategii i opracowanie platformy komunikacji, praca nad identyfikacją wizualną marki i designem opakowań, jak również wszelkie działania związane z komunikacją digital, w tym również obsługą wybranych kanałów Social Mediowych (m.in. TikTok).

Właścicielem brandu Sushi4You jest firma Sushi&Food Factor.

They.pl istnieje od ponad 15 lat. Jest agencją digital marketingową, współpracującą z czołowymi markami w Polsce i na świecie, wśród których znalazły się firmy takie jak m.in. Booking.com, Bridgestone, CCC, Credit Agricole, Crocs, DHL, Merck, Nestlé, New Balance, Panasonic, Samsung.