Świąteczne słodycze od Goplany i Solidarności

W tym roku w świątecznej ofercie słodyczy polskich marek Goplana i Solidarność znalazły się zarówno specjalne edycje limitowane, jak i sprzedażowe hity. Biorąc pod uwagę, że słodycze (obok kosmetyków) należą do najczęściej wręczanych prezentów podczas Bożego Narodzenia, warto mieć je na uwadze.

 

W święta Polacy najbardziej lubią… być razem! Radosna atmosfera, prezenty i czas spędzany z rodziną czynią Boże Narodzenie najbardziej wyczekiwanym okresem w całym roku. Pandemia spowodowała, że z jeszcze większym utęsknieniem czekamy na powrót do normalności i możliwość nieograniczonego celebrowania chwil z najbliższymi. Zdecydowanym głosem deklarujemy też wybór polskich produktów, aby wspierać rodzime marki.

 

Unikalne puszki–lampiony z pralinami Solidarności, kolekcja bestsellerowych karmelowych figurek Goplana, czy nowość – Złota Wiśnia w owalnej puszce – to tylko niektóre propozycje z bogatej oferty okazjonalnej, przygotowanej przez marki na tegoroczne Boże Narodzenie.

 

SOLIDARNOŚĆ

NOWOŚĆ! Złota Wiśnia Solidarności to zachwycające połączenie deserowej czekolady i soczystej wiśni zatopionej w aromatycznym likierze. Praliny kuszą smakiem i stylowym opakowaniem. W tym roku, po raz pierwszy, w edycji świątecznej jest dostępna metalowa puszka ze złotą kokardą.  Piękny prezent dla bliskiej osoby.

Praliny Złota Wiśnia, Złoty Orzech i Śliwka Nałęczowska Solidarności są dostępne w edycji limitowanej w unikalnych puszkach-lampionach z delikatnym, ażurowym motywem. Tworzą spójną kolekcję trzech wzorów, opatrzonych bilecikiem z miejscem na personalizowaną dedykację. Puszki mogą stać się pięknym elementem dekoracji wnętrza. Wypełnione światełkami led lub świeczką zyskają drugie życie, jako świąteczny lampion.

 

Śliwka Nałęczowska Solidarności w limitowanej ofercie świątecznej jest dostępna w eleganckiej, klasycznej owalnej puszce z kokardą. Od lat doskonały prezent z klasą na każdą okazję i… rynkowy nr 1 w swojej kategorii!

 

 

Bomboniery Czekoladowe Tajemnice i L’Amour Solidarności w edycji specjalnej są dostępne w nakładkach ze świątecznym motywem. To różnorodny wybór pysznych pralinek z czekolady deserowej i mlecznej z aksamitnymi kremami w różnych smakach. Idealne na  nieobowiązujący prezent.

GOPLANA

Goplana szczególnie poleca swój coroczny bestseller – Figurki świąteczne o smaku karmelowym w czekoladzie. To aktualny numer 1 w Polsce pod względem wartości sprzedaży w kategorii sezonowych figurek nadziewanych.

Kolekcja 9 figurek z wizerunkami Mikołaja, renifera i bałwanka to idealny słodki drobiazg do paczki dla dzieci lub ozdoba świątecznego stołu. UWAGA! Produkt „Goplana Mikołaj nadziewany o smaku karmelowym 30g” został wyróżniony przez konsumentów tytułem Hit Handlu 2020, jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii „Figurki czekoladowe”.

 

Jeżyki o smaku piernikowym w mlecznej czekoladzie to  limitowana edycja kultowych ciastek w świątecznym wydaniu. Korzenny aromat, bogactwo bakalii, chrupiący herbatnik i pyszna czekolada Goplana to kwintesencja świąt w małym najeżonym ciasteczku.

 

Akuku! ZdrOwocki, pyszne żelki z sokiem owocowym i obniżoną zawartością cukru o 30%, w zimowej odsłonie są dostępne w limitowanych opakowaniach z motywem śnieżynek. Słodki drobiazg w sam raz do paczki na mikołaja!

Ofertę bożonarodzeniową wzbogacają najlepiej sprzedające się słodycze firmy Colian w standardowych opakowaniach: Czekoladki z Klasą Solidarność – Choco Choco i Pistachio; Śliwka Nałęczowska, Złota Wiśnia i Złoty Orzech Solidarności w różnych formatach i gramaturach; Czekoladowe Kreacje Solidarności, czekolady Goplana (Oryginalna Mleczna, Klasyczna Gorzka), bitesy Goplana Tyci, ciastka Jeżyki, wafelki Grześki mini, batony Goplana Break oraz  bakalie w czekoladzie Jutrzenka.

 

Świąteczna oferta Solidarności i Goplany otrzyma szerokie wsparcie w punktach sprzedaży. Dla handlowców przygotowano specjalne bożonarodzeniowe ekspozycje paletowe, umożliwiające zbudowanie efektownej „przestrzeni miasteczka” z produktami Colian. Oferta jest dostępna w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od października br.

 

Producent: Colian Sp. z o.o.