Świeże kanapki oraz sałatki w nowej ofercie Tesco

Nowa oferta obejmuje sześć rodzajów bagietek, kanapek, sałatek i pizzy oraz dwa rodzaje wrapów. Dla wygody konsumentów wszystkie produkty znajdują się w specjalnie oznaczonych chłodziarkach tuż przy wejściu do sklepów.

Klienci coraz częściej szukają nowoczesnych produktów typu convenience, które świetnie sprawdzą się jako świeża przekąska. Dodatkowo ważne jest, aby produkty te wyróżniały się dobrą jakością i oryginalnymi składnikami oraz były łatwo dostępne. Nasza oferta jest odpowiedzią na te wszystkie potrzeby – mówi Katarina Navratilova, dyrektor ds. produktów na Europę Środkową.

Świeże kanapki oraz sałatki  świetnie sprawdzą się, gdy zapomnimy o drugim śniadaniu do pracy, nie mieliśmy czasu na jego przygotowanie lub po prostu chcemy spróbować nowych smaków.Świeże sałatki wpisują się w trend związany ze stale rosnącą grupę miłośników zdrowego stylu życia i lekkich przekąsek.

 

Bogactwo składników

Nowe produkty w ofercie Tesco dostępne są w różnych kompozycjach smakowych. Swój ulubiony wariant znajdą zarówno wielbiciele dań mięsnych, jak i wegetarianie. Miłośnicy mięsa mogą wybrać soczystą sałatkę z kurczaka z Grana Padano – jednym z pierwszych na świecie twardych serów, stworzonym prawie 900 lat temu. Warto spróbować również sałatki Prosciutto z oliwą z oliwek, dressingiem ziołowym, szynką szwarcwaldzką oraz grzankami. Dla wegetarian interesująca może być propozycja sałatek z mnóstwem świeżych warzyw – Mozarella lub Grecka czy też pizza Quattro Fromaggi. Zwolennicy kanapek  mogą wybierać pomiędzy tradycyjnym pieczywem, bagietką a wrapem. Znajdziemy tutaj propozycje mięsne, takie jak grillowany kurczak, bekon, salami, szynka oraz wegetariańskie – na przykład tuńczyk i jajko czy ser cheddar i pomidory.

 

źródło: informacja prasowa Tesco Polska