Cocktail mix cukierki

Szereg nowości z Fabryki Cukierków „Pszczółka”

Fabryka Cukierków „Pszczółka” w 2020 roku przygotowała dla swoich klientów szereg nowości. Są to zarówno wyroby z dynamicznie rozwijającego się segmentu produktów czekoladowych jak i karmelki, które lubelska firma produkuje już od blisko 70 lat.

Przez lata konsekwentnie zbudowaliśmy sobie bardzo silną pozycję wśród producentów karmelków. Po uruchomieniu dwa lata temu nowej fabryki, rozpoczęliśmy ekspansję na rynku wyrobów czekoladowych. Nasze linie produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie i dają możliwość wytwarzania produktów innowacyjnych o doskonałym smaku. Dlatego na rynku konkurujemy nie tylko ceną, ale przede wszystkim jakością – podkreśla Robert Rudnicki, prezes zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.

 

źródło: materiały prasowe

W 2020 roku „Pszczółka” wypuści na rynek BeeJelly, czyli galaretki w cukrze, w czterech soczyście owocowych smakach: cytrynowym, pomarańczowym, jabłkowym i wiśniowym. Dodatkowo każde z nich kryje w środku malinowe nadzienie. Galaretki zawierają naturalne soki owocowe a dodatkowo wzbogacone są witaminą C. Dostępne będą też BeeJelly, jako galaretki o owocowych smakach z dodatkiem naturalnych soków ukryte pod aksamitną czekoladą. Także Sympatie, czyli czekoladowe kule o smaku śmietankowym i orzechowym z dodatkiem maleńkich chrupek będę teraz także dostępne w nowych smakach: pistacjowym i migdałowym.

 

Grupa karmelków drażerowanych czekoladą powiększy się wkrótce o BeeMBER, czyli cukierki w czekoladzie z nadzieniem alkoholowym o smaku: te

źródło: materiały prasowe

qula, whisky, rum i wódka. Cocktail mix to z kolei cukierki czekoladowe o smaku cytrynówki wiśniówki, porzeczkówki oraz malinówki.

 

Nowością na rynku będą także Gumiaki, czyli karmelki o smaku owocowym z nadzieniem o konsystencji galaretki. Cukierki będą dostępne w czterech smakach – cytrynowym, pomarańczowym, jabłkowym i truskawkowym.

 

Bubble Bee, to kolejny nowy produkt Fabryki Cukierków „Pszczółka”, który pojawi się na półkach sklepowych. Są to karmelki nadziewane o smaku gumy balonowej skierowanie w szczególności do małych konsumentów.

 

Konsumenci są wymagający, jeśli chodzi o jakość słodyczy, poszukują naturalności i walorów prozdrowotnych. Dlatego chcąc skutecznie rywalizować na bardzo konkurencyjnym rynku słodyczy, musimy uważnie obserwować zachowania klientów i zachęcać ich do sięgania po nasze wyroby, które cały czas staramy się dostosować do zmieniającego się rynku – mówi prezes Robert Rudnicki.