skip to Main Content
Teraz Każdy Może Stać Się Twarzą Marki I Trafić Na Etykietę Słoika Kremu Nutella®

Teraz każdy może stać się twarzą marki i trafić na etykietę słoika kremu Nutella®

Każdy uśmiech jest wyjątkowy, ten szeroki i ten nieśmiały, ten spokojny i ten wyrazisty… teraz dzięki promocji Nutella® Unique Smile możesz zatrzymać go na dłużej zamawiając personalizowane etykiety z twoim własnym uśmiechem!

Optymizm to jedna z najważniejszych wartości marki Nutella®, a jego wyrazem jest uśmiech. Wiemy, że uśmiech każdego z naszych konsumentów jest niepowtarzalny dlatego stworzyliśmy specjalną limitowaną serię uśmiechniętych słoików kremu Nutella®. Każdy słoik jest inny, a w ramach limitowanej edycji przygotowaliśmy ich ponad 2 miliony! W projektowaniu tak dużej liczby unikalnych etykiet pomagała nam sztuczna inteligencja.

– tłumaczy Łukasz Sasin, Country marketing manager kategorii Nutella®

 

Etykieta każdego ze słoików zaprojektowanych w ramach limitowanej edycji różni się od pozostałych kompozycją elementów graficznych, a jego wyjątkowość potwierdza unikalny numer.

Z okazji startu kampanii, rozpoczynamy także promocję konsumencką, podczas której każdy z miłośników kremu Nutella®, będzie mógł na stronie internetowej marki – nutella.pl – w prosty sposób wygenerować etykietę z własnym uśmiechniętym zdjęciem! My zajmiemy się drukiem i wysyłką, a klienci będą mogli cieszyć się niepowtarzalną pamiątką.

 

– Kampania Nutella® Unique Smile promuje najważniejszą wartość dla Grupy Ferrero – czyli radość. Każdy uśmiech jest tak samo piękny, każdy się liczy. Promujemy tę wartość już od 30 lat istnienia Ferrero w Polsce. Ten rok, w związku z jubileuszem, jest dla nas szczególny, chcemy się więc dzielić z naszymi klientami, tym, co najlepsze – uśmiechem

– przekonuje Beata Dziekanowska, Menadżerka ds. relacji instytucjonalnych i komunikacji korporacyjnej w Grupie Ferrero w Polsce.

 

Kampania wystartowała 07.02.2022 i jest prowadzona przy użyciu reklamy TV, nośników OOH, oraz wsparcia w Internecie i mediach społecznościowych. Koncepcję promocji przygotowaliśmy wspólnie z agencjami Hand Made i Arvato, a za plan wsparcia medialnego odpowiada Vizeum.

 

Back To Top