skip to Main Content
Traficar Wjeżdża Z Promocjami Do Aplikacji Mobilnej Żappka

Traficar wjeżdża z promocjami do aplikacji mobilnej Żappka

Traficar, polska platforma carsharingowa, działa już na terenie 26 miast w Polsce. Marka rozpoczęła właśnie współpracę z największą siecią sklepów typu convenience w kraju, oferując użytkownikom aplikacji mobilnej Żappka możliwość skorzystania z tańszych przejazdów w aplikacji mobilnej.

Oferta w sekcji „Wszystko za żappsy” skierowana jest do wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej Żappka. Nowi klienci aplikacji Traficar mogą wymienić 750 żappsów na 99% zniżkę na przejazd o wartości 45 zł. Natomiast aktualni użytkownicy aplikacji carsharingowej, mogą skorzystać z 50% promocji na 3 przejazdy o łącznej wartości 45 zł, otrzymując je za 1 000 żappsów.

– Współpraca z największą siecią sklepów typu convenience w Polsce, czyli Żabką, to dla nas kolejna możliwość dotarcia do kierowców, którzy chcą realnie zmieniać swoje nawyki komunikacyjne. Statystyki jasno wskazują, że idea carsharingu jest bliska coraz większej liczbie Polaków, którzy szukają uzupełnienia transportowego w swoim mieście. Jestem przekonany, że dzięki nawiązanej współpracy jeszcze więcej z nich zdecyduje się przetestować naszą usługę, a następnie zostanie z nami na dłużej

– mówi Konrad Karpiński, dyrektor operacyjny marki Traficar.

 

Aby skorzystać z promocji, wystarczy aktywować jeden z kuponów w aplikacji Żappka i wpisać otrzymany kod promocyjny w aplikacji Traficar. Oferta jest dostępna na terenie całej Polski i będzie trwać do 19.09.2023 roku lub do wyczerpania kodów promocyjnych.

 

Regulamin promocji dla obecnych użytkowników aplikacji Regulamin promocji dla nowych użytkowników aplikacji

 

Aplikacja mobilna Traficar dostępna jest w sklepach Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery.

Back To Top