Trzy propozycje upominków na Dzień Mamy

Mama to nasz autorytet, przyjaciółka, najlepsza szefowa kuchni i niezastąpione źródło życiowej mądrości. W dniu jej święta, które przypada 26 maja, chcemy wyrazić naszą wdzięczność oraz miłość w szczególny sposób. Szukamy odpowiednich słów oraz upominków, które nam w tym pomogą i staną się wyjątkową pamiątką. Z pomocą przychodzi marka Nobilia, która specjalizuje się w komponowaniu zestawów upominkowych. 

Nie da się ukryć, że z roku na rok wybór wyszukanej niespodzianki staje się dla nas coraz większym wyzwaniem. Na co postawić, aby uszczęśliwić mamę w dniu jej święta? Z myślą o zbliżającym się Dniu Mamy Nobilia przygotowała trzy wyjątkowe upominki, w różnych cenach, tak, aby każdy mógł wybrać prezent zgodny ze swoimi preferencjami! 

Choco Maya Bomboniera Prezentowa Grand Selection No 1 – dla miłośniczki słodkości

Dla wszystkich miłośniczek czekolady marka Nobilia proponuje niezwykłe połączenie smaków, które zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia: od kremowej mlecznej czekolady po słodko-kwaśne agrestowe akcenty w deserowej czekoladzie oprószonej kakao. Całość zamknięta w ręcznie kaszerowanym pudełku, które może stać się ponownie wykorzystywaną pamiątką (np. do przechowywania biżuterii). To propozycja dla osób, które szukają mniejszego, jednak równie wyjątkowego upominku dla Mamy. 

Choco Maya Bomboniera Prezentowa Grand Selection No 1

Choco Maya Kuferek Prezentowy Toast – dla miłośniczki włoskiego prosecco 

Dla tych poszukujących prezentu, który nie tylko zaskoczy, ale i zapewni wyjątkowy moment dzielenia się radością, mamy propozycję idealną do wzniesienia wspólnego toastu z Mamą. Ręcznie kaszerowane pudełko kryjące Prosecco Serenello Millesimato Treviso Brut DOC, które pozwoli wspólnie cieszyć się wspólnym czasem. Kompozycja nie kończy się na samym winie – w pudełku znajduje się między innymi asortyment kolonialnych przysmaków Choco Maya czy owocowe marmoladki pektynowe z Włoch. Całość prezentu została zapakowana w piękne pudełko, które zostało wypełnione subtelną dekoracją. Powyższy upominek jest dedykowany osobom, które chcą zaskoczyć Mamę nieco większym i bogatszym upominkiem. 

Choco Maya Kuferek Prezentowy Toast 

Prezentowy Zestaw Tea Ritual – dla miłośniczki herbaty

Do kategorii upominków z większym budżetem należy kuferek z zestawem do parzenia herbaty, ekologicznymi herbatami liściastymi oraz różnorodnymi przekąskami. To elegancki i praktyczny zestaw, który zapewni Mamie chwile relaksu i przyjemności. Całość zapakowana jest w piękne pudełko, gotowe do wręczenia w tym wyjątkowym dniu.

Prezentowy Zestaw Tea Ritual – dla miłośniczki herbaty

 

Każdy zestaw Nobilia jest autorską kompozycją upominkową, tworzoną z wyselekcjonowanych produktów. Do wybranego zamówienia Nobilia dołącza także elegancki, personalizowany karnet z życzeniami dla ukochanej mamy, w którym można napisać to, co do tej pory było ciężko powiedzieć.