Tygryski GOLD – Łączymy pokolenia

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami, a wiadomo, że tego święta nie wolno przegapić! Wszystkie mamy zasługują na piękne życzenia. Z pewnością docenią drobne, wręczone od serca upominki, ale na sto procent najważniejsze będzie dla nich to, żeby spędzić czas ze swoimi dziećmi… to może być przepiękny, wielopokoleniowy dzień! Wspólne rodzinne chwile warto celebrować w towarzystwie Tygrysków GOLD, bo to idealna propozycja dla wszystkich – wnuków, mam i babć… oczywiście dla tatusiów i dziadków też!

Mama ma niezwykłą moc. Każdy jej uśmiech, każde słowo wsparcia i każda okazana czułość potrafi sprawić, że nawet w najbardziej pochmurny dzień wyjdzie słońce. W prezencie na Dzień Mamy podaruj wspólne chwile, których tak często potrafi brakować w dzisiejszym zabieganym świecie. A jeśli zastanawiasz się co zrobić, by umilić te momenty jeszcze bardziej, koniecznie zabierz ze sobą ulubione przekąski swojej Mamy! Doskonałym, wyborem będą Tygryski* GOLD, które zostały stworzone z myślą o całej rodzinie – mniejszych pociechach, ich rodzicach i dziadkach. Sekretem tych Tygrysków jest przede wszystkim smak. Do wyboru mamy pyszny paprykowy, aromatyczny ser oraz solony karmel. To właśnie te warianty zostały wyłonione przez dojrzałych studentów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Ponadto nie zawierają oleju palmowego, wzmacniaczy smaku i są bezglutenowe. Na uwagę zasługuje również fakt, że Tygryski GOLD zostały wzbogacone błonnikiem pokarmowym, rekomendowanym w diecie osób starszych. To który stanie się Waszym ulubionym?

*Tygryski są najchętniej kupowaną marką chrupek kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia za rok 2023.

 

Tygryski GOLD chrupki kukurydziane o smaku paprykowym/ serowym/ solony karmel: ok. 3,49 zł/ 100 g