skip to Main Content
Tygryski – Jeszcze Więcej Do Chrupania!

Tygryski – Jeszcze więcej do chrupania!

Nie ma nic lepszego niż wspólna zabawa w gronie najbliższych, ale nawet ta najlepsza, nie może się obyć bez ulubionej przekąski tuż pod ręką. Tygryski pałeczki z nadzieniem czekoladowym i truskawkowym to pyszne chrupki, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Teraz są dostępne w promocyjnych opakowaniach +12% gratis! To jeszcze więcej przyjemności z chrupania dla małych i dużych łasuchów. Wybierzcie swój ulubiony smak lub po prostu cieszcie się nimi wszystkimi!

Tygryski pałeczki nadziewane

Te kukurydziane przysmaki łączą przyjemność chrupania ze słodyczą nadzienia. Wypełniające pałeczki nadzienie występuje w dwóch pysznych smakach: czekoladowym i truskawkowym, a do tego jest termostabilne, dzięki czemu przekąska nie brudzi rączek. Nic dziwnego, że ta przegryzka skradła również serca mam. Tygryski produkowane są z kaszy kukurydzianej i są bezglutenowe. Poręczne opakowanie sprawia, że można cieszyć się ich smakami oraz chrupkością wszędzie, a dzięki promocji +12% gratis – dzielić z bliskimi.

 

Marka Tygryski* doskonale wie, że czas spędzony z rodziną jest czymś najcenniejszym. Z tą myślą opracowała mobilną aplikację „Tygryski”, która podsuwa nam mnóstwo pomysłów na spędzanie wolnego czasu. W zakładce Pomysły znajdziemy inspiracje do samodzielnego wykonania zabawek i ozdób tj. Owieczki, Pacynki Pszczółki, czy Głodnej Żabci. Takie rodzinne prace plastyczne z pewnością zapewnią wiele zabawy i radości, obudzą w nas kreatywność, ale również pomogą ćwiczyć wyobraźnię, zręczność i cierpliwość. W aplikacji znajdziemy również zakładki z bajeczkami, do czytania, słuchania i oglądania. To nie tylko świetny pomysł na wspólne spędzenie wolnego czasu, ale również na wzmocnienie więzi dzieci i rodziców. Na uwagę zasługuje również zakładka Dla rodziców.

 

To właśnie tu specjaliści w dziedzinie psychologii i dietetyki dzielą się swoją fachową wiedzą. Dostępne są artykuły tj. „Dieta na dobry sen”, „O dziecięcych emocjach słów kilka”, czy „Zabawy rozwijające kompetencje emocjonalne” i wiele innych! Aplikacja stale jest uzupełniana o nowe treści. Można ją bezpłatnie pobrać za pośrednictwem Google Play lub App Store.

 

*Tygryski są najchętniej kupowaną marką producencką chrupek kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GFK Polonia za rok 2022.

Back To Top