Tymbark Vega – nowe soki już dostępne w sprzedaży

Po bardzo dobrym przyjęciu soków pomidorowych i warzywno-owocowych, Tymbark idzie o krok dalej i wprowadza dwa nowe warianty smakowe: szpinak z kiwi oraz burak kiszony. A to wszystko pod znanym i warzywnym subbrandem VEGA.

Zeszłoroczna nowość od Tymbarku – soki pomidorowe i warzywno-owocowe zostały odebrane z wielkim entuzjazmem przez konsumentów. Okazały się doskonałym rozwiązaniem na różne potrzeby i okazje: do pracy, w podróży, na siłowni czy jako dodatek do posiłków. Zachwyciły oryginalnymi połączeniami smaków.

 

Pragnąc stale się rozwijać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Tymbark po raz kolejny przygotował wyjątkowe nowości. Zainteresowanie, jakie wzbudziło połączenie pietruszki z gruszką, zachęciło markę do stworzenia absolutnie unikatowego wariantu  na rynku – szpinak z kiwi z wyczuwalną nutą rozmarynu. To pożywny, gęsty sok w nieoczywistym wydaniu, który łączy szpinak z niepowtarzalnym smakiem kiwi. Tymbark przygotował również coś specjalnego z myślą o wielbicielach klasycznych warzyw pamiętając jednocześnie o bardzo pozytywnym wpływie kiszonek na zdrowie. Kolejny smak w ofercie, czyli burak kiszony z dodatkiem przypraw zachwyca swoją prostotą i formą pożywnej, płynnej przekąski, zamkniętej w designerskiej szklanej butelce.

 

W ofercie Tymbarku znajdują się również wprowadzone w ubiegłym roku nowości, które doskonale trafiły w oczekiwania i gusta konsumentów: sok pomidorowy 100% z dodatkiem soli morskiej oraz sok pomidorowy 100% w pikantnej odsłonie. Oba pomidorowe warianty zostały stworzone w jakości NFC i stanowią idealne źródło błonnika i potasu. Dodatkowo Tymbark oferuje dwie propozycje z owocowym twistem, czyli burak z truskawką z esencjonalną bazylią oraz pietruszka z gruszką wzbogacona aromatyczną kolendrą.

 

Wybór tych produktów to sprawdzony sposób na zapewnianie sobie pysznie skomponowanej porcji warzyw. Każdy z nowych owocowo-warzywnych wariantów może być doskonałą alternatywą dla przekąsek, a ponadto stanowi źródło witamin, błonnika i potasu.

 

Produkty pojawiły się w sprzedaży 9 stycznia i są dostępne w stałej ofercie.